2020 02 26

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Telšių kunigų seminarija kviečia į susitikimų ir pokalbių vakarus

Vyskupų rūmai, arch. V. Dubeneckis, 1930. Evgenios Levin nuotrauka

„Tikėjimu ir protu“ – susitikimų ir pokalbių vakarai, į kuriuos kviečia Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarija ir Telšių šv. Antano Paduviečio katedros parapija.

Gavėnios laiku kiekvieną savaitės trečiadienį vyks susitikimai su žinomais lektoriais ir tikinčiaisiais. Kiekvienas susitikimas prasidės 18 val. Šv. Mišiomis Telšių katedroje ir tęsiamas Telšių kunigų seminarijos 3 a. salėje, renginiai nemokami.

Vasario 26 d.susitiksite su diak. Gintaru Songaila Ortodoksų Viniaus Dievo Motinos ėmimo į dangų katedros diakonu, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto doktorantu,kuris pristarys temą „Krikščionybė ir pagonybė: istorija ir dabartis“. Kovo 4 d. susitikimą ves kun. teol. dr. Arnoldas Valkauskas, tema „Jėzus Kristus – gyvojo vandens šaltinis“.

Kovo 11 d. susitiksime su dr. Jolita Viluckiene Klaipėdos universiteto docente ir rašytoju Tomu Vilucku, tema „Dvasia ir kūnas – priešybė ar vienovė?“. Kovo 18 d. susitikimas su Vilniaus universiteto mokslininke dr. Egle Laumenskaite, tema „Ar būti krikščionimi ir kitokiu?“.

Kovo 25 d. susitikimą ves Kauno VDU profesorius kun. teol. dr. Andrius Narbekovas „Žmogaus orumas ir naujosios biotechnologijos“. Balandžio 1 d. paskutinis susitikimas, jame dalyvaus Vilniaus universiteto profesorius dr. Alvydas Jokubaitis „Demokratijos ir krikščionybės santykis“. Telšių kunigų seminarija ir Telšių katedra laukia jūsų kiekvieną gavėnios trečiadienį.

Telšių vyskupo V. Borisevičiaus kunigų seminarijos informacija

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.