2020 03 17

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

MEDO – gydytojai savanoriai, padedantys, kai nepavykta pakliūti pas šeimos gydytoją

Unsplash.com nuotrauka

Dėl karantino pasikeitus poliklinikų darbo režimui, savanoriškais pagrindais susibūrę gydytojai nusprendė įkurti organizaciją MEDO, kuri galėtų dėl sveikatos konsultuoti žmones, nespėjančius ar negalinčius pasikonsultuoti su šeimos gydytoju. Save organizacija pristato taip:

„Esame įvairių specialybių gydytojai ir sveikatos priežiūros specialistai, praktikuojantys mediciną Lietuvoje ir užsienyje.

Atsižvelgdami į susidariusią neeilinę situaciją pasaulyje ir Lietuvoje, kuomet tiesioginis sveikatos priežiūros specialistų prieinamumas yra pasunkėjęs, norime pasidalinti savo žiniomis virtualiai, šiuolaikinėmis technologijomis.

MEDO komandos motyvai yra savanoriški, taip siekiame sumažinti žmonių nerimą ir padėti nepasiklysti informacijos srautuose. Gydytojų patarimai per mūsų platformą yra nemokami.

Prašome rašyti visus Jus dominančius, su sveikatos sutrikimu susijusius klausimus, nepaisant to, ar tai yra ūmus susirgimas, ar lėtinė liga, ar trauma. Pasistengsime Jums atsakyti kuo greičiau.

Mes negalime išrašyti receptinių vaistų, siuntimų pas specialistą ar išduoti nedarbingumo pažymėjimų, tačiau galime patarti, kaip elgtis, pasidalinti savo žiniomis apie Jūsų problemą ir padėti rasti tinkamiausią sprendimą.“

Prie MEDO taip pat gali jungtis norintys prisidėti gydytojai.

Daugiau informacijos galima gauti paspaudus čia.

Primename, kad esant sunkiai ar gyvybei pavojingai būklei – reikėtų kreiptis bendrosios pagalbos telefonu 112.

Nemokama Koronos karštoji linija 1808.