2020 03 27

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min

Penktadienį popiežius suteiks ypatingąjį palaiminimą Miestui ir pasauliui (tiesiogiai transliuos LRT)

Popiežius Pranciškus.

EPA nuotrauka

Kovo 27 d., penktadienį, 19.00 val. Lietuvos laiku, popiežius Pranciškus iš Šv. Petro aikštės Vatikane tikintiesiems suteiks ypatingąjį palaiminimą Miestui ir pasauliui (Urbi et Orbi). Šitai Jo Šventenybė padarys atsižvelgdamas į nepaprastąją padėtį, kurioje šiuo metu yra visa žmonija dėl COVID-19 pandemijos.

„Jau dabar visus kviečiu dvasiškai dalyvauti nuotoliniu būdu. Klausysimės Dievo žodžio, išsakysime maldavimus, pagarbinsime Švenčiausiąjį Sakramentą, kuriuo vėliau suteiksiu palaiminimą Urbi et Orbi. Bus galimybė gauti visuotinius atlaidus“, – jungtis į bendrą maldą pasaulio krikščionis sekmadienį pakvietė Šventasis Tėvas.

Popiežius Pranciškus melsis ant Šv. Petro bazilikos laiptų. Didžiulėje Šv. Petro aikštėje nebus maldininkų – pandemijos ypač alinamoje Italijoje galioja draudimas išeiti iš namų be svarbios priežasties, o Vatikano miestas-valstybė, rūpindamasis tikinčiųjų saugumu, prašo jų taip pat nesirinkti į aikštę.

Popiežiaus maldą ir palaiminimą Miestui ir pasauliui tiesiogiai transliuos LRT Televizija, LRT Radijas ir portalas LRT.LT.

Lietuvos vyskupų konferencijos informacija