2020 04 05

bernardinai.lt

Magnificat vaikams

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Pavasarinis „Magnificat vaikams“ numeris

„Magnificat vaikams“ nuotrauka

Pavasarį baltai pražysta obelys, lygiai taip pat baltai pražysta miestų ir miestelių bažnyčios, lyg žiedus talpinančios pasipuošusius vaikus. Pirmosios Šventos Komunijos šventė – ne tik džiaugsmas šeimai, bet didelis įvykis visai krikščionių bendruomenei! Atsakingai ruošęsi visus mokslo metus, vaikai pagaliau prieina prie Viešpaties stalo ir jų širdelėse apsigyvena Jėzus… Kokia šios šventės prasmė ir ką ji iš tiesų reiškia, kviečiame skaityti naujame „Magnificat vaikams“ numeryje. Toje pačioje skiltyje „Jaunimo teatro“ aktorė Dalia Morozovaitė pasidalins prisiminimais apie savo Pirmąją Komuniją, o žodį viatikas vaikai išgirs tikriausiai pirmą kartą!

Vaikai, lankantys Gerojo Ganytojo katechezės užsiėmimus, kiekvieną šeštadienį džiaugsmingai skuba susitikti su Jėzumi. Šioje kelionėje juos lydi katechetė Indrė, kartu su vaikais besimeldžianti, skaitanti Šv. Raštą, padedanti išsiaiškinti iškilusius klausimus, o kodėl užsiėmimų metu yra kalbama ir dirbama tyliai, pasakys patys vaikai.

„Magnificat vaikams“ tęsia rubrikas „Pažink!“, „Išgirsk!“, „Pažvelk įdėmiau!“ ir šįkart pasakoja apie liuteronus. Vilniaus liuteronų parapija įsikūrusi pačiame Vilniaus senamiestyje, jaunieji parapijiečiai lanko sekmadieninę mokyklėlę, aktyviai dalyvauja liturginėse šventėse ir jų pasiruošimo darbuose, garbina Dievą giesmėmis. Muzika ir giesmės skamba ir Klaipėdos evangelikų liuteronų parapijoje, kurioje muzikuoja tiek vaikai, tiek jaunimas, tiek suaugusieji. 

Be jokios abejonės, kaip visada, kiekvieną sekmadienį kviečiame atsiversti šv. Mišių knygelę, o gilinantis į Dievo žodį, spręsti užduotis. Ir nepamirškite, kad „Magnificat vaikams“ jūsų draugas ne tik bažnytėlėje: komiksus, juokelius, Eželio nuotykius galite skaityti namuose, o rubrikėlę „Šeimos malda“ paskaitykite su savo tėveliais.

Skanaukime ir ragaukime Dievo Žodį bei jo siunčiamas malones kartu su „Magnificat vaikams“!