2020 04 28

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Pagal ką žmonės vertina laikrodžius?

Unsplash.com nuotrauka

Ketinimas įsigyti laikrodį veikiausiai atveda į Atejolaikas.lt – parduotuvę internete, kur yra ir pigesnių, ir brangesnių variantų. Ir įvairaus stiliaus pasirinkimų. Koks bus jūsų naujasis laikrodis? Turėsite nuspręsti patys. O pagal ką apskritai žmonės vertina šiuos laiką rodančius aksesuarus?

Rankinis laikrodis – daug prasmių

Reikėtų pradėti nuo to, kad rankinis laikrodis nėra tik aksesuaras ar tik prietaisas. Kiekvienam iš mūsų toks daiktas gali reikšti šį tą daugiau. Pavyzdžiui, turite seną japonišką, šedevro vardo vertą šeimos relikvijos vardo. Ar šveicarišką…

O gal sąvąjį nusipirkote, kai pakilote karjeros laiptais? Tuomet tai puikus simbolis.

Pastarosios eilutės skirtos vienam paprastam tikslui – parodyti, kad tai tema, kurioje nepakanka užsiminti, jog laikrodžių būna kvarcinių ir mechaninių… Ši tema labai plati ir susijusi su daugybe pačių įvairiausių dalykų.

Pastatomi ir sieniniai

O kaipgi pastatomi ir sieniniai laikrodžiai? Be abejo, tai gali būti graži interjero detalė. Tačiau ir čia aktualu daug kitų aspektų. Tarkime, viena tokia sena interjero detalė nenugrūdama į sandėliuką persikraustant į kitus namus. Vadinasi, tai svarbus ir brangus daiktas.

Taip pat minėtina, kad kartu su stiliumi didelį vaidmenį atlieka praktiškumas. Elektroninis pastatomas laikrodis, laikomas miegamajame ir turintis žadintuvo funkciją? Apvalus kvarcinis, pakabintas svetainėje ant sienos? Ir vienas, ir kitas turi savo paskirtį. Ir, žinoma, papildo interjero dizainą.

Pagal ką vertinami aksesuarai?

O grįžtant prie rankinių aksesuarų temos, rūpi išsiaiškinti, kuo remiantis nusprendžiama, kad tam tikras variantas yra geras? Kaip nusprendžiama, kad patinka ar nepatinka? Išskirsime kelis įdomius punktus:

1. Vertinami atsižvelgiant į kainą. Natūralu, kad šimto eurų kainos kategorijoje tikimasi vienokių dalykų, o už tūkstantį eurų, rodos, turėtų būti aukštesnė kartelė.

2. Ne paslaptis, kad didelė reikšmė teikiama prekės ženklui. Nes tai ne vien pavadinimas, suraitytas ciferblate. Prekės ženklas – tai tradicijos, tam tikra dizaino kryptis, kuri patinka arba ne.

3. Vertinti galima ir pagal tokius dalykus kaip tikslumas. Tačiau derėtų pasakyti, kad mechaniniai laikrodžiai, kurie paprastai yra brangesni, tikslumu nesivaržo su kvarciniais. Vadinasi, vien pagal tai gerumas nematuojamas.

4. Stilius. Būtent stilius yra vienas iš svarbių aspektų. Tarkime, reikia ko nors tinkamo oficialesnėmis progomis. Ieškosite gana minimalistinio dizaino, be kažin kokių įmantrių funkcijų. O jeigu ieškote gero daikto kasdienai, kriterijai jau kitokie. Gal net visiškai atvirkštiniai.

5. Dar vienas įdomus niuansas – konkretūs modeliai ir visuma. T. y. pirkėjams prieš akis nemažai skirtingų gaminių, ir kiekvienas iš jų bendrame kontekste atsiskleidžia savaip. Nori nenori, vieną produktą imi lyginti su kitu ir taip daugmaž susidėlioji pliusus bei minusus.

Taigi, kiekvienas pirkėjas gali savaip suprasti, koks rankinis laikrodis yra geras ar blogas. Visi mes vadovaujamės ir panašiais, ir skirtingais kriterijais. Juk ir gamintojai kuria produktus vadovaudamiesi skirtingais techniniais ir dizaino principais. Nuo to tik geriau – kokio dizaino benorėtumėt, visko galite rasti užsukę į Atejolaikas.lt. Čia siūlomi ne bet kokie, o asmenybėms skirti laikrodžiai.

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.