2020 04 29

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Geriausios pagalvės pasirinkimas: svarbiosios naudojamų medžiagų savybės

Kari Shea/Unsplash.com nuotrauka

Gerai išsimiegoti – tai ne įgeidis, o natūralus kiekvieno žmogaus poreikis. Todėl renkamės gerą pagalvę, ant kurios būtų patogu padėti galvą.

Aloe vera

Ką reiškia šis užrašas? Tai, kad pagalvė yra impregnuota alijošių ekstraktu. Pliusų nemažai: ilgai išliekantis gaivumas, užkertamas kelias bakterijoms, pagalvė tinka alergiškiems žmonėms ir tiems, kurių oda jautri.

Minkšta ir puru bei pralaidu orui – tai net skamba viliojančiai. O atsigulus jausmas gali būti pasakiškas.

Bambuko pluoštas

Ar žinojote, kad pagalvė su bambuko pluoštu yra tikras antibakterinis stebuklas? Ne tik dulkių erkutėms atsparu, bet ir pelėsį slopina. Tai labai tikslingas pasirinkimas žmonėms, lengvai „pasigaunantiems“ įvairių alergijų.

Pralaidi orui ir ilgaamžė pagalvė suteiks patogumą kasnakt.

Linas

Nuo seno Lietuvoje žinomas linas išties plačiai naudojamas, o viena iš sričių – patalynė. Pagalvė su lino pluoštu. Jeigu turite jautrią odą, tokią pagalvę vertėtų išbandyti. Po kurio laiko įsitikinsite, kad miegate itin patogiai, o pagalvė tarnauja ilgai.

Šilkas

O kaipgi šilkas? Skamba prabangiai, yra natūralu ir labai praktiška. Puikiai sugeria bei išgarina drėgmę, pralaidu orui. Turbūt nereikia nė sakyti, kad toks gaminys antibakterinis ir netraukiantis dulkių erkučių.

Žąsų pūkai

Gerai žinomas yra žąsų pūkų užpildas. Visgi pradėjus vardinti teigiamas ypatybes nesunku nustebti: sugeria drėgmę, išsaugo šilumą, palaikoma optimali temperatūra. Lengvai iškedenama, išlaiko formą ir metai iš metų džiugina komfortu. Šitai naudinga ne tik kasdien, bet ir, pavyzdžiui, persikraustant – nereikės jaudintis, kad transportavimo metu pagalvė visiškai praras formą.

Jeigu mėgstate minkštą pagrindą, tai vienas tikslingiausių variantų.

Patogus ir patikimas patalynės įsigijimas

Žinoma, tai ne visi galimi variantai. O tikrai platus asortimentas pasitinka adresu TavoSapnas.lt. Čia pavyks išsirinkti norimą pagalvę, pasižyminčią aukšta kokybe ir geromis praktinėmis savybėmis.

Daugybė pirkėjų iš visos Lietuvos jau įvertino ne tik apsipirkimo internetu pliusus, bet ir geros patalynės svarbą bei skirtumą pasirinkus tokią patalynę.

Jeigu ieškote kokybiškos pagalvės ar visos patalynės, kviečiame apsilankyti el. parduotuvėje TavoSapnas.lt. Platų pasirinkimą rasite čia: https://tavosapnas.lt/pagalves.

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.