Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2020 05 02

bernardinai.lt

Bernardinai.TV

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Tu mane pašaukei“: Vilniaus arkivysk. metropolitas Gintaras Grušas

„Būti mylimam ir mylėti. Manau, kad tai yra kiekvieno žmogaus esminis pašaukimas“, – kalba arkivyskupas G. Grušas.

Pasirinkimo kelią būti kunigu arkivysk. G. Grušas įvardija kaip „ilgą“.

Pašnekovas prisimena, kad, ruošdamasis pokalbiui dėl paaukštinimo darbe, apmąstė, ko jis iš tiesų norėtų gyvenime. Į didelį sąrašą surašė profesijas, kurioms norėtų paskirti save ir savo laiką. Anot arkivysk. G. Grušo, visas tas profesijas ir veiklas apėmė vienas dalykas: kunigystė.

„Man atrodo, kad vienaip ar kitaip Dievas kalba per kiekvieną žmogų. Per džiaugsmus, per sunkumus, per nuoskaudas daug ką išmokstam. Visi iki to ir toliau mano gyvenimo kelyje formuoja šį mano nuotykį“, – pasakoja kunigas.

Arkivyskupas pataria tiems, kurie nežino, ko norėtų iš gyvenimo: „sugebėti patirti ir priimti Dievo besąlygišką meilę. Sugebėjimas išgirsti jo balsą ir patirti jo meilę mums yra sugebėjimas išgirsti kokį kelią mums jis yra parengęs. Sugebėjimas patirti, kad Dievas iš tiesų yra šalia, atleidžia, lydi ir gydo“, – kalba arkivysk. G. Grušas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

„Tu mane pašaukei“ – laidų ciklas apie skirtingų pašaukimų ir patirčių žmones, pasakojančius apie savo pasirinkimą ir liudijančius savo tikėjimą profesinėje veikloje, visuomeniniame gyvenime.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite