2020 05 25

bernardinai.lt

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Gyvoji piligrimystė į Šiluvą

Šiluvos šventovės nuotrauka

Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis drauge su Kauno arkivyskupijos apaštaliniu administratoriumi vyskupu Algirdu Jurevičiumi kviečia birželio savaitgalius praleisti nebe virtualiai, o vykstant į tikras piligrimines keliones – vyrams, moterims, šeimoms, jaunimui.

Gyvoji piligrimystė – tai ne tik keliavimas, bet ir patyrimas, ramybės ieškojimas, savęs pažinimas artimiausioje ir pasaulio aplinkoje. Tai kultūros, tikėjimo ir vilties kelias į vėl atnaujinamą tikrąją mūsų bendrystę piligriminiame kelyje.

„Esame įpratę grožėtis didingais bažnyčių pastatais, tačiau negalime pamiršti, jog Bažnyčia – tai keliaujanti Dievo tauta. Užtrukęs karantino laikas mus pristabdė, tačiau žmogus negali plaukti pasroviui, nes yra sukurtas iššūkiams. Neleiskite, kad prastovos taptų pragulomis! Kviečiu priimti gyvos piligrimystės iššūkį ir keliauti į Šiluvą!“ – sako vyskupas A. Jurevičius.

Birželio 6 d., Tėvo dienos išvakarėse, organizuojamas pirmasis gyvosios piligrimystės žygis vyrams maršrutu Betygala–Šiluva. Birželio 13 d., kuri yra ir Mergelės Marijos diena, piligriminis žygis iš Lyduvėnų į Šiluvą skiriamas moterims, o birželio 20 d. į žygį maršrutu Tytuvėnai–Šiluva bus kviečiamos šeimos. Neįvykus Lietuvos jaunimo dienoms, jaunimas drauge pakeliauti su savo bendraamžiais galės birželio 27 d.

Pasitikite vasarą pakildami nuo sofos!

Visą informaciją apie šios piligrimystės žygius galima rasti čia

Organizatorių informacija

Šiluvos šventovės nuotrauka

Šiluvos šventovės nuotrauka

Šiluvos šventovės nuotrauka