Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 06 28

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

2022 m. LKMA premija už magistro darbą – Justinui Ambrazui

Justinas Ambrazas. Asmeninio archyvo nuotrauka

2021 m. Lietuvių katalikų mokslo akademijos (LKMA) įsteigtai 1000 Eur premijai už geriausią magistro darbą, skirtą krikščionybės tyrinėjimams arba parašytą iš krikščioniškosios perspektyvos, 2022 m. buvo pateikti septyni darbai.

Moksliniai baigiamieji darbai parengti šešiose (religinio švietimo, pastoracinės teologijos, literatūros antropologijos ir kultūros, klasikinių, dailės istorijos ir teorijos, dailės ir interjero restauravimo) studijų programose ir šiais mokslo metais apginti Vytauto Didžiojo universitete, Vilniaus dailės akademijoje ir Vilniaus universitete.

Remdamasi konkurso reikalavimais ir Darbų vertinimo komisijos teikimu, Lietuvių katalikų mokslo akademijos Centro valdyba šių metų premiją skyrė Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Klasikinių studijų absolventui Justinui Ambrazui už darbą „Justinas Kankinys. Krikščionio filosofo figūra kultūrų sandūroje“ (darbo vadovas – prof. dr. Vytautas Ališauskas).

Džiaugiamės ir sveikiname laureatą!

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite