Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2021 11 24

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

7 žodžiai – simboliai mistiniam gyvenimui

Pradėkite savo mistinę kelionę jau nuo šio advento!

7 Žodžiai, kylantys iš Senojo Testamento pranašysčių, atvers duris į mistinį pasaulį, kuriame veikia Kūrėjas. 7 žodžiai – 7 simboliai per 4 advento savaites kryptingai ves dalyvius į tikėjimo gelmę.

Šie simboliai leis pamatyti Jo artumą ne tik Šventajame Rašte, bet ir atpažinti Jo prisilietimus savo gyvenime. 7 Žodžiai, kurie atspindi skirtingus Dievo vardus, nauja šviesa nušvies šv. Kalėdų esmę.

Šiai mistinei kelionei pasitelksime paskutiniąją advento savaitę Liturgijoje naudojamus septynis priegiesmius, kurie ir atskleidžia ypatinguosius Žodžius – Dievo vardus. Neabejojame, kad tai bus naujo, įkvepiančio požiūrio pradžia, leidžiančia naujai įžengti ir į artėjančius naujus 2022 metus.

„7 žodžiai – simboliai mistiniam gyvenimui“ – tai nuotolinio mokymo programa. Neilgos videopaskaitos, asmeninės užduotys, pasidalijimai su nuotolinių prisijungimų pagalba, kad lengviau įžengtume į liturginį mistinį Katalikų Bažnyčios gyvenimą, pasitelksime Bibliją, paveikslus ir grigališkąjį choralą.
Kurso trukmė: 4 studijų savaitės.

Pradžia: 2021 m. lapkričio 26 d. Tą dieną užsiregistravę ir dalyvio mokestį sumokėję dalyviai gaus slaptažodžius ir GTI tinklalapyje galės peržiūrėti pirmąją paskaitą.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Nuotoliniai susitikimai zoom platformoje vyks: lapkričio 30, gruodžio 7, 14, 21 d. 18,00 – 19,30 val.
Dalyvio įnašas: 40 Eur.

Išankstinė registracija būtina: www.gtinstitutas.lt/kalendorius
Nuotolinę programą veda: Vaidilė Šumskienė

Vaidilė Šumskienė yra įgijusi Informacijos ir komunikacijos magistro (2001) ir Pastoracinės teologijos magistro (2004) laipsnius Vytauto Didžiojo universitete, taip pat turi andragogo (suaugusiųjų pedagogo) praktiko kompetenciją. Gyvenimo ir tikėjimo institute dirba nuo 2002 m., veda keletą Šventojo Rašto programų, bendradarbiauja rekolekcijose, Nesmurtinio bendravimo seminaruose.

Kas yra „bernardinai“?

Arba kodėl „Bernardinai.lt“ yra nemokama žiniasklaida ir kodėl kviečiame tapti partneriais paremiant.