2020 06 16

Simonas Bendžius

bernardinai.lt

Vidutinis klausymosi laikas:

5 min

Išgirskite: Lietuvos krikščioniškojo metalo pradininkai pristato naują singlą

Metalo grupės „Quest Rising“ iliustracija

Džiugi žinia krikščioniškosios sunkiosios muzikos gerbėjams!

Grupė „Quest Rising“ po dešimties metų pertraukos išleido singlą „Tai Tiesa“. Šią energingą ir tikėjimo džiaugsmo kupiną dainą klausytojai pirmąkart išgirdo 2001 m. išleistame albume „Kai ateina naktis“.

„Ši daina yra viena geriausiai mano muzikinį skonį atspindinčių dainų. Visada laikiau ją „Quest Rising“ vizitine kortele, – apie naujai skambantį singlą „Tai Tiesa“ pasakoja grupės lyderis diak. Benas Ulevičius. – Mes esame atlikę kelių skirtingų stilių muziką: ir amerikietiškąjį glam metal, ir modernųjį nu metal. Bet jeigu reikėtų pasakyti, kuriam muzikiniam stiliui esu labiausiai ištikimas, ši daina būtų būtent tai.“

Šiandien kūrinys pergrotas „Quest Rising“ studijoje, o kokybišku galutiniu skambesiu pasirūpino garso inžinierius iš JAV, „Grammy“ apdovanojimų laimėtojas Jamesas Forbesas.

„Nuo mūsų muzikinės veiklos pradžios, muzikos ir garso inžinerijos pasaulyje daug kas pasikeitė. Atsirado beveik neribotos galimybės išreikšti dainą, įrašyti ją taip, kaip ji skamba kūrėjo svajonėje. Tad manau, kad dabar dėl šios dainos aš esu „ramus“. Tiek, kiek mano galimybės leido, ši naujoji versija atspindi pačią pradinę dainos idėją, nuotaiką ir energiją“, – šypsosi diak. B. Ulevičius.

Jūsų dėmesiui – „Tai Tiesa“:

Visą „Quest Rising“ nemokamą diskografiją galima rasti čia.

Kaip rašoma interneto svetainėje Questrising.com, tai yra viena žinomiausių krikščioniškos muzikos grupių ir kone vienintelė krikščioniško metalo grupė šalyje (2003 m. prie krikščionių metalistų prisijungė vilniečiai „Ashtrey“, 2012 m. trumpam pasirodė „Conventus“).

„Quest Rising“ lyderis diak. Benas Ulevičius. Asmeninio archyvo nuotrauka

Daugiau nei 25 metus (su keliomis pertraukomis) scenoje pasirodanti „Quest Rising“ dažnai pristatoma kaip „white metal pionierė ir veteranė“. Grupė ne kartą gavo nominacijų ir apdovanojimų krikščioniškos muzikos erdvėje. Galinga sunkiosios muzikos kalba „Quest Rising“ skelbia Lietuvai ir pasauliui: Jėzus Kristus yra Viešpats!

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.