Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 07 12

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Vyrų stovykla Palendriuose: vieta, kur nukrenta kaukės

Jau antrus metus iš eilės visi vyrai yra kviečiami į Šv. Benedikto vienuolyną Palendriuose. Nuostabios gamtos apsuptyje, vienuolyno klauzūros parke, vyrai įsikurs stovyklavietėje, kurioje praleis keturias turiningas dienas. Programos dalyvių laukia susitikimai su kviestiniais svečiais, kurie dalinsis mintimis šių dienų vyrui aktualiomis temomis. Kasdienė malda, įvairios patirtys ir vyriška bendrystė leis vyrams atitrūkti nuo kasdienės aplinkos ir atsipalaidavus pabūti tarp savo lyties atstovų.

Šioje stovykloje dažnai nukrenta užsidėtos kaukės ir ne vienas vyras ilgai neštą rūpesčių naštą išsako grupelėse ar tiesiog kalbantis prie laužo. Tuo metu įvyksta patys tikriausi ir reikalingiausi dalykai: be priekaišto, jausdami palaikymą vyrai pajunta, kad jie visi tokie pat klystantys, susiduriantys su įvairiausiais sunkumais šeimoje ir darbe.

„Pasirodo mes, vyrai, visi keliam panašius egzistencinius klausimus ar turim panašias priklausomybes. Suvokimas, kad tu nesi vienas ir kad šalia tavęs žmogus, išgyvenantis kažką panašaus ar tiesiog vyriškai tave suprantantis, sumažina vidinę įtampą, o kasdienės dvasinės praktikos ir išmintingi brolių benediktinų patarimai leidžia dvasiškai stiprėti“, – sako organizatoriai. Stiprybė – išdrįsti pripažinti savo silpnumą. Stovyklos tikslas – prisiminti, kad su Dievu yra viskas įmanoma, jog Jis visada šalia, kad ir kas nutiktų tavo gyvenime. „Dėl to neturi dvejoti, bijoti ar bėgti, o stoti visų iššūkių akivaizdon, prašydamas Viešpaties pagalbos.“

Renginyje laukiami vyrai nuo 18 metų. Būtina išankstinė registracija. Vietų skaičius ribotas. Daugiau informacijos apie renginį: Vyrų savaitgalis palendriuose.

Kviečiame prisidėti ir tapti stovyklos rėmėju. Skirkite savo auką tam, kad renginys būtų dar didesnis ir stipresnis.

 

Gavėjas: Kauno arkivyskupijos Šeimos centras

Sąskaitos nr: LT107044060003173564

Suma: pagal galimybes

Paskirtis: auka vyrų stovyklai

Svarbu!

Įsivaizduokite, vieną dieną Jus pasiekia tokia žinia –
dėl finansinių sunkumų „Bernardinai.lt“ stabdo savo veiklą.

Darome viską, kad taip neatsitiktų, bet mums reikia Jūsų pagalbos.
Paremkite dabar, kad galėtumėte skaityti „Bernardinai.lt“ ir rytoj.