Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 12 01

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Advento dirbtuvės Šiluvoje

Renginio plakatas

Mažais žingsniais įsibėgėjus adventui neretai net nepastebime, kaip ištinka šventės, kai skubame į bažnyčią įsigyti kalėdaičių Kūčių stalui, prie kurio sėsime su visa šeima. Nepastebime, kaip užsisukame į namų ruošos ir dovanų pirkimo bei pakavimo vajų. O širdy kiekvienas trokštame neskubėdami išgyventi šį pasiruošimo laikotarpį, besiruošiant Viešpaties užgimimui ne tik gražioje prakartėlėje, bet ir mūsų širdyse.

Tačiau kaip šiame laikotarpyje stabtelėti ir iš tiesų, neskubant permąstyti, kas gi yra adventas, ką simbolizuoja keturios žvakės, kurias įžiebiame kiekvieną advento sekmadienį, kokia simbolika kalėdaičio – išskirtinio ir unikalus mūsų Kūčių stalo elemento.

Todėl Šiluvos piligrimų centras drauge su sesėmis eucharistietėmis kviečia du gruodžio šeštadienius stabtelėti ir visapusiškiau išgyventi adventą gilinantis į jo prasmę.

Gruodžio 10 ir 17 dienomis nuo 10.30 iki 12 val. Šiluvos piligrimų centre dirbtuvių dalyviai kartu su komanda bei sese Regina Teresiute leisis į advento dirbtuves, giliau išgyvens šį laiką, drauge keps kalėdaičius, gamins žvakes ir ruoš širdis Viešpaties užgimimo šventei.

Dalyvio auka – 5 Eur.

Būtina registracija el. paštu [email protected]

Dalyvių skaičius ribotas.

Daugiau informacijos galite rasti www.siluva.lt.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien