Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

7 min.

Advento kalendorius. Dievo dovana

Šiandienos Evangelijoje skaitome nuostabią istoriją – Viešpaties angelas pasirodo senoliui Zacharijui ir jam praneša, kad šis susilauksiąs sūnaus. Tai bus Jonas Krikštytojas.

„Zacharijas, kaip kunigas, atliko tam tikrą tarnystę Jeruzalės šventykloje. Kai arkangelas Gabrielius pasakė, kad jis susilauks sūnaus, šis nepatikėjo – ir tas netikėjimas užvėrė jam burną. Jeigu tu netiki, net ir būdamas kunigu – tai tau nėra ką ir kalbėt. Tiems devyniems mėnesiams Zacharijas tapo nebyliu.

O jo žmona Elzbieta, kai pastojo, kokius nuostabius žodžius pasakė: ‘Tai Viešpats man davė; jis dabar teikėsi atimti mano pažeminimą žmonių akyse.’ Ji dar nežino, koks bus jos kūdikio vardas, ji nežino, kad tai bus sūnus. Bet koks pranašiškas jos pasakymas – Viešpats man davė! Jei šiuos žodžius perskaityčiau hebrajiškai, ištarčiau Jono vardą. Nes šis vardas būtent ir reiškia: „Dievo dovana“, „Dievas davė“, „Dievas gailestingumas“.

Ir matome žmones, kurie pripildyti Šventosios Dvasios – jie, net patys to nežinodami, pasako tiesą, kuri vėliau bus apreikšta Elzbietai bei visiems jos pažįstamiems. Ir Jono tėtis Zacharijas tai patvirtins“, – sako kun. Astijus Kungys OFM.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite