Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Advento kalendorius. Du sūnūs

Advento kelionę tęsiame su Jėzaus palyginimu apie du sūnus. Iš savo tėvo gavęs užduotį padirbėti vynuogyne, pirmasis iš pradžių atsisakė, bet vėliau atėjo dirbti. Tuo metu antrasis iškart sutiko – bet taip ir nepasirodė vynuogyne.

„Vis dėlto pirmasis sūnus, atsakęs ‚nenoriu‘, atribojo save nuo kvailų svarstymų ir pasivedė tėvo valiai. Jis apsigalvojo, išsivadavo iš pasaulietiškos sumaišties ir nuėjo dirbti. Sakytume, nusišalino nuo pasaulio tuštybės ir leidosi būti mokomas Šventosios Dvasios. Jo surinktas vynuogyno derlius buvo kokybiškas; gėris kurį jis pristatė tėvui, tikėkime, buvo didelis.

Antrajam sūnui kiek sunkiau. Jo sieloje vykstantis sąmyšis tikrai neprisideda prie asmenybės raidos, klestėjimo ir pažangos. Paskęs tėvui ‚einu, viešpatie‘, bet nenuėjęs, pakenkia tik sau.

Dangiškasis Tėvas mus myli besąlygiškai. Ir Jo meilei anksčiau ar vėliau atsiliepiame meile artimui. Mūsų buvimo tikslas – panašėti į Tėvo meilę“, – sako kun. Benediktas Jurčys OFM.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu