Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Advento kalendorius. Jis eis manęs ieškoti

Šios advento dienos Evangelijos skaitinyje – Jėzaus pamokymas apie paklydusią avį, kurios piemuo puola ieškoti, trumpam palikęs likusias devyniasdešimt devynias. „Taip ir jūsų dangiškasis Tėvas nenori, kad pražūtų bent vienas iš šitų mažutėlių“, – sako Viešpats.

„Tėvas. Šis žodis, manyčiau, yra raktas.

Prisimenu, kaip vaikystėje mes, keturi vaikai, vasaromis važiuodavome prie jūros į Palangą. Vieną kartą Tete žiūri, kad nėra jauniausiojo mano broliuko, Salvijaus! Įsivaizduokim, jeigu kas nors pasakytų: ‚Ponas Liudai, ko tu rūpiniesi, juk dar turi tris vaikus?..‘ Mano tėčiui vaiko dingimas iš jo akivaizdos buvo šokas. Jis pasimetęs jo visur ieškojo.

Taigi ką tos paklydusios avelės ieškojimas reiškia likusios devyniasdešimt devynioms arba man, kuris, tarkim, nesu paklydęs? Tai reiškia, kad, jeigu kartais man kas atsitiktų, Jis manęs ieškotų. Jam yra svarbi kiekviena paklydusi dūšelė, kiekvienas paklydęs žmogus“, – Evangeliją apmąsto kun. Astijus Kungys OFM.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite