2022 12 06
Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:
Advento kalendorius. Jis eis manęs ieškoti
Šios advento dienos Evangelijos skaitinyje – Jėzaus pamokymas apie paklydusią avį, kurios piemuo puola ieškoti, trumpam palikęs likusias devyniasdešimt devynias. „Taip ir jūsų dangiškasis Tėvas nenori, kad pražūtų bent vienas iš šitų mažutėlių“, – sako Viešpats.
„Tėvas. Šis žodis, manyčiau, yra raktas.
Prisimenu, kaip vaikystėje mes, keturi vaikai, vasaromis važiuodavome prie jūros į Palangą. Vieną kartą Tete žiūri, kad nėra jauniausiojo mano broliuko, Salvijaus! Įsivaizduokim, jeigu kas nors pasakytų: ‚Ponas Liudai, ko tu rūpiniesi, juk dar turi tris vaikus?..‘ Mano tėčiui vaiko dingimas iš jo akivaizdos buvo šokas. Jis pasimetęs jo visur ieškojo.
Taigi ką tos paklydusios avelės ieškojimas reiškia likusios devyniasdešimt devynioms arba man, kuris, tarkim, nesu paklydęs? Tai reiškia, kad, jeigu kartais man kas atsitiktų, Jis manęs ieškotų. Jam yra svarbi kiekviena paklydusi dūšelė, kiekvienas paklydęs žmogus“, – Evangeliją apmąsto kun. Astijus Kungys OFM.
Naujausi

Labiausiai karitietis. Pal. J.Matulaičio įkvėpimai šiandienai

S. Daukanto tikslas – tautinės savimonės formavimas

Saugokime aplinką ir savo sveikatą – vaistams šiukšliadėžėje ne vieta

S. Ševčukas: galime laimėti tik kaip bendruomenė

Tęsiama nemokamo muziejų lankymo paskutinį kiekvieno mėnesio sekmadienį iniciatyva

Filmo heroje tapusi R. Namajunas: „Tai, ką apie mane girdėjote iki šiol, tebuvo ledkalnio viršūnė“

Kun. A. Ferrari OFM Conv.: „Bažnyčia keičiasi, apsivalo, vis labiau tampa savimi“

Įrašai nedega. Dega politinės karjeros

Ukrainietė Saša: „Susivienijimo jausmas gelbėja, o veikla suteikia gyvenimui prasmės“

Karaimas, skiepijęs meilę gimtajam kraštui ir gamtai: mokytojas Martynas Novickas

Šv. Timotiejus ir šv. Titas – apaštalo Pauliaus bendradarbiai
