Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

7 min.

Advento kalendorius. Jis vadinsis Jonas

Laukdami Dievo Sūnaus užgimimo tęsiame advento kelionę, skaitome Evangelijos pagal Luką ištrauką, kurioje kalbama apie Jono Krikštytojo gimimą ir vardo jam suteikimą.

„Kas bus iš to vaiko? Tai bus didysis Dievo ieškotojas, dykumoje šaukiančiojo – taisykite Viešpačiui kelią! – balsas. Jis pakrikštys upėje patį krikšto davėją – Dievo Sūnų Jėzų. Tačiau į klausimą – kas bus iš šio vaiko? – atsakymo žmonės tuomet neturėjo“, – komentuoja kun. Astijus Kungys OFM.

Brolis pranciškonas taip pat apžvelgia ir kitą svarbų momentą – įvykstantį stebuklą. Susirinkusieji Elzbietos ir Zacharijo kaimynai bei giminės nustemba išgirdę, kokiu vardu Elzbieta ketina pavadinti kūdikį. Todėl ženklais klausia Zacharijo nuomonės. Šis ant lentelės užrašo: „Jo vardas – Jonas.“

„Mes, kada Dievas duoda malonę įtikėti, galime daug ką girdėti ir būti kaip Zacharijas – nebyliais, nesidalinti ta gerąja, džiugiąja žinia. Bet įtikėjus atsiriša liežuvis – kalba eina iš tikinčios širdies“, – pažymi brolis pranciškonas.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite