Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

4 min.

Advento kalendorius. Klausimas Jėzui

Šiandien, trečiąją advento savaitę, skaitome apie Jėzaus susikirtimą su tautos seniūnais bei aukštaisiais kunigais. Jie priekaištauja Viešpačiui, kodėl Jis šventykloje išvartė prekiautojų stalus, ir klausia, kas Jam davė tokią galią.

„Įstatymo mokytojai, klausdami Jėzų: „Kokia galia tai darai?“, bando jį užtempti ant slidžios žemės. Bet Jėzus savo atsakymu juos išdūrė ir išdidžias galvas privertė nutilti: „Mes nežinome.“ Jėzui nebereikėjo nieko aiškinti.

Žmonės, kurie nesistengė suprasti Jono Krikštytojo misijos ir jo skelbiamo žodžio svarbos, žinoma, negalėjo priimti ir Jėzaus kuriamos Dievo karalystės principų. Dievas visus žmones myli besąlygiškai. Toks Dievas netelpa į jokią aukštųjų kunigų ir tautos seniūnų sukurtą formą.

Jėzus ne tik išvarto Jeruzalės šventyklos prekystalius, bet ir iššluoja visus sukurtuosius stabus iš mūsų atminties bei sąmonės. Dievas yra meilė“, – sako kun. Benediktas Jurčys OFM.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu