Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Advento kalendorius. Nuolat kitoks Jėzus

Adventas yra dykumos metas. Tačiau trečiasis advento sekmadienis vadinamas „Gaudete“ – „džiaukitės“. Kunigas per liturgiją vilki rožinės spalvos drabužiais, lyg norėdamas pakelti mūsų nuotaiką, kad tęstume dvasinį pasirengimą Kalėdų iškilmei.

Šios dienos Evangeliją apmąsto Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno vyresnysis kun. Benediktas Jurčys OFM:

Palaimintas, kas nepasipiktins manimi. Šie žodžiai kaip niekad aktualūs šiandien. Adventas – laukimo metas. Atsakykime sau, tik sąžiningai: ar aš apskritai kažko laukiu? Kokio ateinančio Dievo laukiu? Ar tikrai tas Dievas garantuos mūsų namams ramybę, saugumą ir laimę? O kaip šiuo metu meldžiasi kariaujanti Ukrainos tauta? Kodėl Dievas delsia ateiti?

Jėzaus laikais rabinai ir fariziejai klausiantiesiems atsakydavo: ‚Mesijas delsia ateiti dėl nusidėjėlių, muitininkų, ištvirkėlių ir piemenų.‘ O Jėzus būtent dėl jų ir ateina. Sveikiesiems gydytojo nereikia.

Tokia Jėzaus išganymo „politika“ ne visiems priimtina. Jis nuolat mums iškrenta iš rankų, nes Jis nuolat kitoks. Štai kas pakylėja mus į tai, kas antgamtiška.“

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu