Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

8 min.

Advento kalendorius. Šlovė Viešpačiui, Izraelio Dievui

„Pirmieji žodžiai, kuriuos jis ištarė: ‚Šlovė Viešpačiui, Izraelio Dievui‘. Tas vyras, kuris nepatikėjo Dievo žodžiu per angelą Gabrielių, gavo ženklą – sūnaus gimimą ir tapo tikintis“, – sako Klaipėdos Šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno brolis kun. Astijus Kungys OFM.

Komentuodamas Evangelijos pagal Luką ištrauką, brolis pranciškonas kviečia susirinkus prie Kūčių vakarienės stalo sukalbėti maldą ir padėkoti Dievui už gyvenimą, laužti kalėdaičius ir jais dalintis su kartu esančiais artimaisiais. Tuomet visiems drauge, susikibus rankomis, sukalbėti maldą „Tėve mūsų“ ir pradėti vakarienę. Po jos visi kviečiami dalyvauti Bernelių Mišiose.

„Sekmadienis jau bus – Kristaus gimimo, šv. Kalėdų diena. Vykite į savo parapijas, vykite ten, kur Dievo gimimą galėsite išgyventi savo širdyse. Palaimintos Kūčių vakarienės ir džiugių Bernelių Mišių!“ – linki kun. Astijus Kungys OFM.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite