Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

Žiūrėjimo ir skaitymo laikas:

6 min.

Advento kalendorius. Ta didinga ir baisi diena

Šiandienos Evangelijoje skaitome įdomius žodžius: izraelitai tiki, kad prieš Mesijo atėjimą pirmiau turįs ateiti pranašas Elijas ir viską atitaisyti. Tačiau Kristus sako, kad Elijas jau buvo atėjęs – bet žmonės jo nepažino. Ir tai buvo Jonas Krikštytojas, raginęs „taisyti Viešpačiui kelią“.

Kun. Astijus Kungys padeda geriau suprasti šias Šventojo Rašto eilutes, primindamas kitas ištraukas iš Senojo ir Naujojo Testamentų:

„Mes matome, kad susilieja pranašo Malachijo pranašystė su Luko Evangelijoje sakomais žodžiais Zacharijui. Čia kalbama, kad Jonas Krikštytojas ateis su Elijo dvasia, kreipdamas vaikų širdis į tėvus ir tėvų širdis į vaikus.

Šventasis Raštas mums kalba apie du atėjimus. Pirmasis adventas yra Viešpaties gimimo, Kalėdų, laukimas. Atrasis Jo atėjimas įvyks laikų pabaigoje – tai ir bus pranašo vadinama „didinga ir baisi diena“.

Ir dar yra tarpinis Viešpaties atėjimas. Jis gali ateiti šiandien į tavo širdį. Kad joje gimtų naujas gyvenimas, naujas džiaugsmas.“

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite