Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 05 04

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Akcija „Pavadinkime dviratį savo mylimo šventojo vardu“

Šiluvos Piligrimų informacijos centro nuotrauka

Jau šiemet į Šiluvą kviečiama atvykti sužymėtais penkiais gyvosios piligrimystės maršrutais. Šventovės žinia sklinda, kviečia keliauti, atrasti, pažinti. Nuo gegužės mėnesio tikintieji kviečiami leistis į ekologiškas patyrimines vietos pažinimo keliones su dviračiais.

Šios netaršios ir fizinį aktyvumą skatinančios susisiekimo priemonės jau pasiekė Šiluvą ir dviračius galima išsinuomoti Šiluvos piligrimų centre. Norima, kad šie Lietuvoje gaminti dviračiai pasiektų vietos gyventojus ir lankytojus bei suteiktų dar vieną galimybę kontempliatyviai keliauti piligriminiais keliais Tytuvėnų link, pasigrožėti koplytėle ties Žaiginiu, nuvykti prie įspūdingo tilto Lyduvėnuose ir atrasti dar daugelį kitų visai greta esančių širdžiai ir akiai patrauklių vietų.

Šiluvos Piligrimų informacijos centro nuotrauka

Norint, kad šie dviračiai Šiluvoje įsikurtų ilgam laikui, kviečiame drauge prisidėti prie jų įsigijimo ir nepamiršti, jog visos mūsų kelionės yra lydimos maldų. Tad junkimės į Šiluvos puoselėjimo kelionę ir dešimt dviračių pavadinkime mylimų šventųjų vardais. Kviečiame skiriant auką nurodyti šventojo vardą ir birželio 5 d. , tėvo dienos išvakarėse, paskelbsime šventųjų vardus, kurie globos mus kelionėse.

Aukas galima pervesti į VšĮ Šiluvos piligrimų centro sąskaitą LT217300010167286751 paskyroje nurodant – auka dviračiams (ir šventojo vardas). Dalyvavus akcijoje ir pervedus auką, verta šventojo vardą dar parašyti ir el. paštu [email protected].

Į Šiluvoje esančią Mergelės Marijos Gimimo baziliką veda gailestingumo durys, ant kurių parašyta: „Jei eisi pro jas kaip turistas, išeik kaip piligrimas. Jei slenkstį peržengsi kaip piligrimas, išeik kaip gailestingumo žmogus.“

Šiluvos Piligrimų informacijos centro informacija

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite