Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 09 30

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

Alfa kursas: ką turėjo mintyje Dievas, sakydamas „Kviečiu tave į gyvenimą“?

Kurso plakatas

Socialinių tinklų platybėse klajoja trumpas filmukas apie į kirpyklą užsukusį dievotą vyrą. Vos sėdęs į kirpėjo kėdę, jis ima pasakoti, kad jam viskas einasi lyg sviestu patepta ir už tai, žinoma, jis dėkojąs Dievui. Dievo nėra, – nukerta kirpėjas. – Jeigu jis egzistuotų, pasaulyje nebūtų tiek daug nelaimių ir neteisybės.

Gerokai suglumęs ir nesumojęs, ką atsakyti, dievotasis kirpėjo klientas išpėdina lauk. Bet jau po akimirkos grįžta vedinas netoliese stoviniavusiu jaunuoliu ilgais plaukais ir šūkteli:
– Kirpėjų nėra!
– Kaip tai nėra? Štai – aš prieš jus, – atsako kirpėjas.
– Ne, nėra. Jeigu kirpėjai egzistuotų, gatvėse nematytume apžėlelių, – tęsia apkirptasis.
– O ką aš padarysiu, jei ilgaplaukis pas mane neateina? – nustemba kirpėjas.
– Na, ar dabar supratai? Jei žmonės neateina pas Dievą, tuomet lieka Jo nepažinę ir galiausiai sako, kad Jo nėra.

Pasak Vilniaus Šv. Apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčios Alfa kurso rengėjų, paskaitos ir diskusijos, kuriose aptariame pamatines krikščionybės tiesas, yra vienas iš būdų susipažinti su Jėzaus Kristaus asmeniu ir pakviesti Jį į savo gyvenimą. Kursas yra skirtas tikintiems ar norintiems pagilinti tikėjimą, abejojantiems ar netikintiems, bet svarbiausia – ieškantiems.

„Jeigu Dievas sukūrė visa tai, kas egzistuoja, sukūrė mane ir davė man gyvenimą, nejaugi Kūrėjas sukūrė ir paleido mane į gatvę, kaip kačiuką? Ką Dievas turėjo mintyje, sakydamas Kviečiu tave į gyvenimą“? – tokiais klausimais į Alfa kurso dalyvius kreipiasi ilgametis Alfa kurso lektorius ir globėjas brolis Pijus OP, teigdamas, kad šie klausimai yra gera ir teisinga samprotavimo apie savo gyvenimą pradžia.

Kurso plakatas

Nuotoliniuose susitikimuose – paskaitos ir diskusijos apie tai, kas yra Jėzus, kodėl Jėzus mirė, kaip įmanoma tikėti, kas yra malda ir kodėl meldžiamės, kaip skaityti Šv. Raštą, kaip Dievas mus veda, kaip galiu pasipriešinti blogiui, kas yra ir ką veikia Šventoji Dvasia, kas yra Bažnyčia ir kitomis temomis.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Nuotolinis Alfa kursas rengiamas antrą kartą. Prie jo gali jungtis miestelių, kaimo vietovių gyventojai iš visos Lietuvos, kur tokie kursai nėra rengiami, taip pat užsienio lietuviai. Pavasarį nuotolinį Alfa kursą baigė beveik 200 klausytojų iš Lietuvos, Belgijos, Jungtinės Karalystės, Nyderlandų, Norvegijos.

Kursas yra nemokamas, pradžia – spalio 6 d. Registracija ir daugiau informacijos interneto puslapyje.

Organizatorių informacija

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite