Redakcija

Giedrius Tamaševičius

Vyr. redaktorius

giedrius.tamasevicius@bernardinai.lt

Aušra Čebatoriūtė

Visuomenės temų redaktorė

ausra.cebatoriute@bernardinai.lt

Simonas Bendžius

Religijos temų redaktorius

simonas.bendzius@bernardinai.lt
Jurgitos portretas baltos sienos fone. Lengvai šypsosi. Trumpa šukuosena. Su juodais raginiais rėmeliais. Juodas klasikinis švarkas, juodi vyriško kirpimo klasikiniai marškiniai. Ant kaklo – Islandijos lavos karolių vėrinys.

Jurgita Jačėnaitė

Kultūros temų redaktorė

jurga@bernardinai.lt

Michalina Bočiarova

Kalbos redaktorė

lina@bernardinai.lt

Jūratė Petronienė

Dienos redaktorė

jurate.petroniene@bernardinai.lt

Administracija

Veronika Kimbrytė

Direktorė

veronika@bernardinai.lt

Dalia Vyskupaitytė

Projektų vadovė

dalia.vyskupaityte@bernardinai.lt

Inga Mežetė

Vyr. buhalterė

buhalterija@bernardinai.lt

Toma Bružaitė

Bendruomenės iniciatyvų vadovė / Tekstų autorė

toma.bruzaite@bernardinai.lt

Bendradarbiai

bendradarbė

Rosita Garškaitė

Tekstų autorė

rosita@bernardinai.lt

Rasa Baškienė

Tekstų autorė

rasa@bernardinai.lt

Kostas Kajėnas

Vaizdo operatorius

kostas@bernardinai.lt

Gediminas Šulcas

Vaizdo operatorius

Saulena Žiugždaitė

Tekstų autorė

saulena@bernardinai.lt

Evgenia Levin

Fotografė

Milda Vitkutė

Tekstų autorė

milda.vitkute@bernardinai.lt
Donatas Puslys.

Donatas Puslys

Tekstų autorius

donatas@bernardinai.lt