Patinka tai, ką skaitote? Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti. Nepamirškite -> Paremti
Patinka tai, ką skaitote? Nepamirškite paremti.

2021 02 01

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Ateitininkų federacija kviečia dalyvauti labdaringame Valstybės atkūrimo dienos pokylyje

Ateitininkų federacijos nuotrauka

Renginys vyks 2021 m. vasario 16 d. nuotoliniu būdu, tačiau bus transliuojamas iš istorinių Ateitininkų rūmų. Renginio pradžia 19 val. Šiemet pokylyje proginę kalbą sakys Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas. Programoje numatoma muzikinė-kultūrinė programa, kurioje dalyvaus atlikėjai iš Jungtinių Amerikos Valstijų: Simona Smirnova bei duetas Kristina Kliorytė & Alexandre Stanke. Renginio metu vyks labdaringa loterija ir aukcionas. Visos surinktos lėšos bus skirtos rengti ateitininkų jaunimo vadovus, kurie vėliau augina ir ugdo jaunąją kartą – moksleivius.

Vienas iš renginio organizatorių Ričardas Kunevičius sako: „Valstybės atkūrimo dienos pokylis yra ne tik galimybė netradiciškai paminėti Vasario 16-ąją, tačiau kartu ir džiaugsminga bendruomenės šventė, kurioje laukiamas kiekvienas.“

Geriausias tarpukario Kauno tradicijas puoselėjantį pokylį jau daugelį metų organizuoja Ateitininkų fondas. Kasmet šis renginys suburia apie du šimtus dalyvių. Renginyje yra kalbėję prof. Alvydas Jokubaitis, kompozitorius Giedrius Kuprevičius, prof. Liudas Mažylis ir kiti žymūs visuomenės veikėjai.

Ateitininkai – tai nuo 1910 metų veikianti jaunimo organizacija, ugdanti stiprią pilietinę ir katalikišką savimonę turinčius jaunuolius, gebančius aktyviai ir kūrybiškai reikštis įvairiose gyvenimo srityse.

Daugiau informacijos apie pokylį bei ateitininkų veiklą – čia.

Ateitininkų federacijos informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

 

Patinka tai, ką skaitote?

Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.

Paremkite