
Britų rašytoja L. Riley: „Manau, kad laikui nepavaldžios yra temos apie žmogiškumą“
Pasirodė naujas L. Riley „Septynių seserų“ ciklo romanas „Dingusi sesuo“. Specialus interviu Lietuvos skaitytojams.
Pasirodė naujas L. Riley „Septynių seserų“ ciklo romanas „Dingusi sesuo“. Specialus interviu Lietuvos skaitytojams.
„Muzika atveria mūsų širdis. Kai muzika iškyla liūdnu momentu, protingi lankytojai verkia, kvaili lankytojai verkia. Tai atsitinka nedalyvaujant mūsų intelektui. Muzika yra gyvūniška, emociška jungtis“, – sako kompozitorius Davidas Langas.
„Kai įsitempiame, mums tikrai baisu prasižioti. Tuomet tikrinamas kiekvienas žodis. Tai niekaip nesusiję su laisvu kalbėjimu, bendravimu, dialogu. Visada turi būti dialogas“, – kalba LMTA vaidybos ir scenos kalbos dėstytoja A. Vilutytė.
Žmogaus gimimas yra pralaimėjimas ir klaida, juk gyvenama nežinant, ką veikti, sako vienuolis.
Mirtis pirmame knygos sakinyje reiškia, kad pasibaigė kažkoks vienas gyvenimo etapas, sako romano „Vyno kopija“ autorius.
Didžiausias iššūkis tikėjimui pastaruoju metu yra tai, kad jam tiesiog nebėra didelės būtinybės, teigia graikų fotografas Johnas Demos. Pasak jo, žmonės mano, kad viską gali paaiškinti, nors proto ribotumas tebeegzistuoja.
Nauji, ekspresyvūs pastatai tėra mada, o tai, kas madinga, kitą sezoną reikia padėti į spintą, tvirtina Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatė architektė Gražina Janulytė-Bernotienė.
„Mano kelias visiškai ne toks, nors aš irgi esu nemenkai jų sukalęs“, – prisipažįsta poetas.
Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!