
Bastūnės užrašai. Beatričės šviesa
Beatričė Grincevičiūtė turėjo absoliučią klausą ir buvo nepaprastai diplomatiška.
Beatričė Grincevičiūtė turėjo absoliučią klausą ir buvo nepaprastai diplomatiška.
Svarbiausias muziejaus eksponatas – pats fortas. 1883–1887 m. prie dabartinio Sukilėlių prospekto pastatytas fortas tėra dalis gynybinio žiedo, turėjusio juosti miestą.
Žvelgiant į medžių viršūnes pro siaurus rūmų bokšto langus, kyla klausimas – koks būtų Raudondvaris be savo didikų? Juk net miestelio vardas kilo nuo dvaro mūro spalvos...
Nežinia, kokiu tembru prabiltų muziejuje saugomos įvairiaspalvės ir įvairių formų fisharmonijos, bet, net joms tylint, galima grožėtis praėjusio šimtmečio meistrų išradingumu, puošiant instrumentus.
Sruoga buvo išskirtinio mąstymo asmenybė ir žodžio virtuozas. Dar prieš apsilankydama muziejuje žavėjausi jo kūryba.
Švietimo muziejus yra vienas seniausių Lietuvoje. 1922 m. Kaune buvo suorganizuota mokytojų ir mokinių vaizdinių mokymo priemonių paroda, vėliau tapusi Kauno pedagoginiu muziejumi.
Šiandien Busho idėja, rodos, įgyvendinta, bet informacijos kiekis vis tiek primena vandenyną, kuriame ne visada lengva rasti reikiamą žuvį.
Moulthropas parodė, kad skaitmeninė erdvė kūrėjui atveria daug daugiau galimybių – tai nauji būdai kurti literatūrą, ją apmąstyti, įvardyti, skaityti ir patirti.
Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.
Norite prisidėti prie pokyčių?