Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Audronė Meškauskaitė

Apšviestas pasaulis

Kad sušvistų tapytojo Vytenio Lingio balta spalva, teko net perdažyti galerijos sienas, sumontuoti ypatingą šviesą ir šiek tiek pritemdyti, į jaukų šešėlį panardinti salės erdves.

Po Šiaurės pašvaiste

Nacionalinis Kauno dramos teatras ką tik pristatė spektaklio vaikams premjerą ir tikėtina, jog apdairiai pasiruošė artėjančiai žiemai bei jos svarbiausioms šventėms. Spektaklio „Solė ir močiutės“ recenzija.

Susitikimas tapybos lauke

Kaune pristatyta šiuolaikinės tapybos festivalio „Kartos XY.Z?“ pagrindinė paroda „Prieš/Po/Dabar“ prilygsta paveikslui, atskleidžiančiam visus kūrybos tarpsnius, stilius, matymus ir mąstymus.

Vito Luckaus grįžimas

Svarbiausiame Europos fotografijos festivalyje Les Rencontres de’Arles liepos 8 d. Vito Luckaus monografija „Vitas Luckus. Kūryba / biografija“ (sudarė Margarita Matulytė ir Tatjana Luckienė-Aldag) paskelbta geriausia metų istorinės fotografijos knyga.

Sustojęs laikas

 „Tai sustojusio laiko vietos, sutrikusių, į praeitį įsikibusių žmonių gyvenimai. Mano mintys apie prasmę ir beprasmybę, kuriose daug klausimų ir – jokių atsakymų“, – teigia V. Pletkus.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite