
Prof. D. Gailienė: Lietuvos visuomenė padarė didelę pažangą psichikos sveikatos srityje
Kaip kalbėti apie savižudybes? Kodėl po Nepriklausomybės buvo daugiau atvejų, kai žmonės savo noru išėjo iš gyvenimo, nei sovietmečiu?
Kaip kalbėti apie savižudybes? Kodėl po Nepriklausomybės buvo daugiau atvejų, kai žmonės savo noru išėjo iš gyvenimo, nei sovietmečiu?
Psichologė V. Šap taip pat dalijasi patarimais, kaip atpažinti apie savižudybę galvojantį žmogų ir jam padėti.
„Šio spektaklio kūrimas – tai visa epopėja“, – teigia režisierius O. Koršunovas.
Režisieriaus J. Kursiečio filmas Lietuvos kalėjimų departamentui pavaldžiose įstaigose rugpjūtį ir rugsėjį rodomas edukaciniais tikslais.
„Elektroninė muzika tampa aplinka, kuri atspindi laikus, kuriais gyvename“, – pristatydamas savo spektaklį „Respubliką“ kalba režisierius.
Spektaklyje „Abelaras ir Eloiza“ pagrindinius vaidmenis – Eloizos ir Abelaro bei Elžbietos ir Povilo – kuria E. Latėnaitė ir P. Budrys.
„Kai kalbame apie smurtą, neturime omenyje vien tiesioginio ir akivaizdaus smurto, kalbame ir apie psichologinį, ir apie simbolinį smurtą, kuris paslėptas smulkmenose“, – teigia spektaklio „Sulėtintai“ režisierė A. Smolar.
G. Savickas: „Kinams atrodė, kad mes atvežame prancūziškus cepelinus. Ir nuo pirmos minutės jie pradėjo juos kapoti. Viską suvalgė ir norėjo dar.“
Skirkite 1,2 proc. GPM nepriklausomai,
atvirai ir dialogo kultūrą kuriančiai žiniasklaidai.