
Tvarios taikos manifestas: be esminių pokyčių pačioje Rusijoje karas nesibaigs
Ukrainos pilietinės visuomenės atstovai yra įsitikinę, kad be radikalių pokyčių pačioje Rusijoje ilgalaikė taika regione nėra įmanoma.
Vilniaus politikos analizės instituto Medijų ir demokratijos programos vadovas. Pagrindinės domėjimosi sritys – iššūkių demokratijai analizė, istorinės atminties politika, Vidurio ir Rytų Europos literatūra ir, žinoma, futbolas – ypač lietuviškas.
Ukrainos pilietinės visuomenės atstovai yra įsitikinę, kad be radikalių pokyčių pačioje Rusijoje ilgalaikė taika regione nėra įmanoma.
„Skaidrinam“ akcija atvėrė tokią žaizdą, kuriai užgydyti reikia tiek sisteminių pokyčių, tiek asmeninės atsakomybės pritaikymo.
Ar mūsų visuomenė apskritai sutaria dėl diskriminacijos apibrėžimo ir to, ką reiškia lygių galimybių visiems užtikrinimas?
Kokia ugdymo filosofija grindžiamas įtraukusis ugdymas?
Ką apie šiandieninę Europos situaciją atskleidžia istoriko Timothy Gartono Asho knyga „Tėvynės: asmeninė Europos istorija“?
Su kokiais didžiausiais iššūkiais Lietuvoje susiduria pilietinė visuomenė?
„Pokalbyje iš esmės“ vieši filosofas Simas Čelutka – vienas iš knygos „Moralė ir politika. Ontologinė perspektyva“ autorių.
Tai buvo savaitė, kai kiekvienas į telefoną ateidavęs pranešimas priversdavo sunerimti. Nejaugi dar kažkas išėjo?
Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.