
Psichologė ir skaitymo specialistė: kas lemia kokybišką vaikų ugdymą?
Kur kitur, jei ne knygose, vaikai išgirs apie dalykus, kurie jiems rūpi.
Kur kitur, jei ne knygose, vaikai išgirs apie dalykus, kurie jiems rūpi.
„Knygiukas“ – tai rašytojo ir iliustruotojo dueto sukurta istorija, skirta 4–9 metų vaikams. Ją parsisiųsti, išsispausdinti ir susilankstyti galės bet kuris namuose esantis vaikas.
Metų knygos rinkimai yra nišinis įvykis / renginys / konkursas, kuris įdomus tik tiems, kurie domisi lietuvių leidyba, tiems, kurie save priskiria literatūros inteligentijai, tiems, kurių knygos patenka į penketukus. Tai yra labai nedaug žmonių.
„Paimdami knygą į rankas mes apie ją žinome jau per daug. Lūkesčiams nepateisinti kartais užtenka mikrobinių nepatikimų. Kūrinys niekada nebus geras, jei jis mums kažkuo užkliuvo: aštuonetas yra geras pažymys, bet jis niekada nebus dešimt.“
Apie tai, kaip išleisti savo knygą – kam pasiruošti, ką žinoti ir kaip nenukraujuoti supratus, kad nori būti rašytojas.
Tikroji šventvagystė – kūrybinio rašymo kursus paversti susibūrimu žmonių, savo svajonėse vartojančių raides, žodžius ir sakinius. Kūrybinis rašymas – tai grožinės literatūros rašymas. Ne feisbuko įrašų, ne „penki būdai, kaip...“
Kiekvienas kūrinys turi savo auditoriją. Kiekvienas rašytojas turi ką pasakyti. Deja, literatūros Lietuvos elitas mano kitaip. Ir dėl to lietuvių kūriniai trankosi į mūsų pačių pastatytą sieną, skiriančią lietuviškąją literatūrą nuo pasaulio.
Skaitykite ir ateityje skirdami kad ir nedidelę sumą mūsų darbui tęsti.