

Susitikimas Vilniuje – šaltinis, padėjęs išsilieti gailestingumo versmei
Naujame leidinyje pristatomi šv. Faustinos Kovalskos bei jos dvasinio vadovo pal. Mykolo Sopočkos užrašai apie Dievo gailestingumą.
Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto absolventė, Šv. Tomo Moro politologų klubo narė.
„Gražiausias ir visada stebinantis dalykas – susitikimas su kitu asmeniu, todėl krikščioniška filosofinė mintis ir apie personalizmą rašiusių autorių skaitymas gaivina protą, o pokalbiai su įvairiais žmonėmis – džiugina dvasią. Tobuliausias laiko leidimas – piligrimystė, nes joje atsiskleidžia ir žmogaus didumas, ir menkumas, o tarp jų vykstanti kova laimima tik vis labiau pasitikint Dievu.“
Naujame leidinyje pristatomi šv. Faustinos Kovalskos bei jos dvasinio vadovo pal. Mykolo Sopočkos užrašai apie Dievo gailestingumą.
Vardas yra raktas į kito žmogaus vidinį pasaulį. Bent tiek. Pradžiai.
2020-ųjų patirtis neturėtų būti prisiminta kaip ta, kurioje įsigalėjo blogis.
Galbūt dabarties laikas yra proga iškirsti eketę patogių ir nuasmenintų ryšių lede. Laiškas pandemijos metu yra tinkama forma tą padaryti.
Dvasinė įžvalga ir jautrumas leidžia pastebėti Dievo malonę kaip stebuklą – išsiskleidžiantį gyvenimo tikrovėje.
JAV apologeto Trento Horno knyga gimė iš pokalbio su paaugliu, kuris vieną dieną pareiškė, kad nebenori daugiau eiti į bažnyčią.
Kelios dešimtys daugiausia jaunų, bet nemažai ir vidutinio amžiaus žmonių beldė tylomis, rankose laikydami žvakes ir užrašus „Susigrąžinkime savo Bažnyčią“.
I. Vaišvilaitės, S. Maslauskaitės-Mažylienės ir G. Luveničiūtės diskusija apie religinį Vilniaus paveldą.
Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.
Norite prisidėti prie pokyčių?