Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

Irena Eglė Laumenskaitė

Beveik trisdešimt metų dėsčiau Vilniaus universitete: pradėjusi nuo sociologijos, po to buvau pirmoji Religijos studijų ir tyrimų centro vedėja, o galiausiai Filosofijos fakulteto studentams aiškinau asmens savivertės svarbą, bendruomenės įgalinimo būtinybę ir šeimos bei kūno antropologiją.

Teologinę antropologiją studijavau Popiežiškajame Jono Pauliaus II institute Vašingtone, vėliau biblinę katechezę suaugusiems – Lilio katalikiškajame universitete, Prancūzijoje.

Vis svarbesnis man yra klausimas „Kaip būti?“ Tą primena minutes skaičiuojantis sieninis laikrodis, geri tekstai ir svarūs pokalbiai per jutubą, seminarai ir rekolekcijos, kurias vedu jaunimui bei bažnytinėms bendruomenėms. Klausimas „Kaip būti?“ –  tai kaskart ieškoti skirties tarp nuodėmės ir nusidėjelio, ir „politkorektiškai“ nelinkčioti. Klausimas „Kaip būti?“ man vis iškyla Bažnyčioje, nes ji man brangi, ir todėl dėl jos neretai skauda.

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu