Jūratė Ziedelytė

Susitikimai

Visais atvejais, kai atsisakome palaikyti artimesnius ryšius, kai atitrūkstame nuo kitų dėl sąmoningai nusibrėžtų ribų, prarandame galimybę išsakyti save – savo būtį. Tie, kurie praturtina mūsų gyvenimus ir nori mums gero, visada ateina kažko išmokyti.

Vaikas ir Žemė

Kodėl nusprendėme, kad gyvenimas toks nuspėjamas ir niekas jau nebegali nustebinti? Galbūt vis dėlto aplink mus plyti daug, ko dar nepažinome ar vengėme pažinti, įsitikinę, jog tiesiog yra taip, kad viskas suplanuota, numatyta, žinoma ir nieko negali būti kitaip.

Jungianti sala

Taip, vartojimas yra neišvengiamas, kadangi aplinka orientuota į tuos stimulus ir interesus, kuriais naudojasi šį manipuliacijos meną išmanantys profesionalai. Tačiau tik kritišku mąstymu ir dvasine žiūra galime sumažinti viso šio manipuliacijos ir simuliacijos meno mastą.

Apie pririštą gyvenimo valtį

Baimė yra viena iš priežasčių, kodėl ši valtis sunkiai skinasi kelią pro gyvenimo upę: baimė priimti save tokį, koks esi, paklusimas tam tikriems socialiniams vaidmenims, kurie apriboja būties raišką, taip pat baimė kažką prarasti, būti neįvertintam, siekis viską kontroliuoti čia ir dabar...

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.