Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

Kęstutis Miknevičius

Esu Kęstutis Miknevičius. Užaugau tikinčiųjų šeimoje, nuo mažens man skiepytas katalikiškas tikėjimas, ieškojau Dievo ir maniau jį radęs, baigiau Religijos pedagogikos studijas VDU Katalikų teologijos fakultete ir toliau gyvenau krikščionišką gyvenimą, aktyviai įsitraukiau į parapijos veiklas.

Tačiau nuolat tyrinėjau ir kitas religijas, nuolat tikrinau savo tikėjimą, skaičiau netikinčiųjų raštus ir argumentus prieš tikėjimą, taip pat ir tikinčiųjų argumentus prieš ateizmą. Galiausiai ateizmas nugalėjo, šiuo metu man tai atrodo kaip vienintelė teisinga pozicija, nors neatmetu galimybės, jog galiu klysti. Negaliu gyventi nesąžiningai, tad Bažnyčios visiškai atsisakiau, nes esu įsitikinęs, jog toks Dievas, koks yra skelbiamas Bažnyčioje, negali egzistuoti. Tad vienintelė logiška išvada yra atsitraukti nuo tokio tikėjimo.

Toliau domiuosi religijos klausimais ir juos tyrinėju iš abiejų barikadų pusių, nes man tai atrodo beprotiškai svarbi tema. Pasauliniame susiskaldyme niekaip negaliu savęs priskirti kokiai nors grupei. Esu netikintis, tačiau nesistengiu atversti visų tikinčių; esu už LGBTQ+ žmonių teises, tačiau nesirengiu jų jėga įpiršti tam prieštaraujantiems; pasisakau už abortus, tačiau nei per kur nepritariu abortų šalininkų argumentams ir manymui, jog tame nieko blogo.

Būti tokioje nuomonių sankryžoje nėra labai lengva, tačiau taip pavyksta atsijoti žmones, su kuriais iš tiesų norisi bendrauti ir diskutuoti, o su kuriais ne.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite