Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 02 19

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min.

„Bendrakeleiviai“ kviečia „eiti į savo kambarėlį“

Pexels.com nuotrauka

Nuo vasario 23 d. ketvirtadieniais ŠASC „Bendrakeleiviai“ kviečia dalyvauti 33 kassavaitinių užsiėmimų grupėje „Eik į savo kambarėlį“. Apie patirtį šioje programoje Daiva Beliūnienė kalbasi su dviem buvusiais jos dalyviais Ignu ir Rūta bei sielovadininku Ramūnu Čeponiu.

Ką davė dalyvavimas toje programoje?

Ignas: Man asmeniškai ši programa padėjo toliau stiprinti save po skaudžių skyrybų ir, turint didesnį dvasinį grupės, sielovadininko ir Ignaco Lojolos mokymo palaikymą, keliauti toliau per gyvenimą, toliau taikytis su Dievu, ant kurio, pasirodo, per skyrybų skausmą, buvau stipriai supykęs ir nuo Jo nusigręžęs.

Rūta: Pagrindinis ir svarbiausias dalykas, kurį išsinešiau, – gilesnis Dievo pažinimas, santykio sustiprėjimas. Žinau, kad pasikeičiau, subrendau kaip sąmoningai tikinti asmenybė. Grupė padėjo pereiti į kitą santykį su Dievu: jis tapo stipresnis, sąmoningesnis ir gilesnis. Proceso (dalyvaujant grupėje) metu ne kartą patyriau Dievo dovanas, stebuklus. Tai buvo neišpasakytas ir žodžiais neapibūdinamas išgyvenimas, kurį nešiojuosi su savimi ir nešiosiuosi iki gyvenimo pabaigos.

Ramūnai, žinau, kad būtent ši programa tau labai patinka. Kuo ji įdomi tau ir, tavo manymu, yra naudinga ją lankantiems?

Galbūt reikėtų klausti ne kodėl ši programa patinka man, bet kodėl tinka žmonėms, kodėl ji svarbi? Tai – sielovadinė (sielą vedanti) nesudėtinga programa, paremta šv. Ignaco mokymu. Tai dvasinės pratybos kiekvienai dienai žmonėms, kurie gyvena kasdienį gyvenimą, užsivertę darbais, negali skirti užtektinai laiko sau ar artimui, neturi galimybės išvykti ilgesniam laikui į rekolekcijas.

Dalyvis kiekvieną dieną įsipareigoja pratyboms skirti tam tikrą laiką – 15, 30 min. arba valandą. Tai galimybė skubančiame pasaulyje sustoti, atsigręžti į save ir Dievą. Kiekvienai dienai siūlomi trumpi pasakojimai, Šv. Rašto ištraukos maldai, klausimai apmąstymams ir patarimai. Dalyviai kviečiami užrašyti savo patyrimus ir įžvalgas. Kartą per savaitę susitikę grupėje žmonės dalinasi savo mintimis.

Kokiems žmonėms siūlytum ateiti į kambarėlį?

Programą „Eik į savo kambarėlį“ siūlau visiems, ieškantiems tiesos, norintiems giliau pažinti savo tapatybę, norintiems atrasti ir pažinti gyvąjį Dievą, jo artumą kasdieniame gyvenime, visiems, ieškantiems prasmės ir norintiems keisti savo gyvenimą.

Ką ši programa jiems galėtų suteikti?

Grupėje galima atvirai dalintis mintimis apie Dievą ir gyvenimą. Programa suteikia galimybę būti bendruomenėje, atpažinti ir artintis į asmeninį santykį su savimi ir Dievu. Programoje daug praktiškų patarimų, kaip atrasti asmeninį maldos būdą, kaip skaityti Šv. Raštą, atpažinti Dievo valią sau.

Informacija ir registracija

Grupės pradžia: 2023 m. vasario 23 d.

Programos trukmė: 33 kassavaitiniai užsiėmimai.

Savaitės diena: ketvirtadienis.

Laikas: 18:15.

Užsiėmimo trukmė: 2 val.

Adresas: ŠASC „Bendrakeleiviai“, Didžioji g. 34, Vilnius.

Grupę palydi sielovadininkas Ramūnas Čeponis.

Dalyvio įnašas: 165 Eur (5 Eur – 1 susitikimas).

Registracija.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite