Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 01 04

bernardinai.lt

Bendrakeleiviai

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Bendrakeleiviai“ kviečia į išėjimo iš skyrybų krizės programas

Tomo Karolio Kucharskio iliustracija

Šeimos ir asmens saviugdos centre „Bendrakeleiviai“ sausio mėnesį prasidės dvi naujos išėjimo iš skyrybų krizės programos, skirtos įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius.

Programą sudaro penkiolika kassavaitinių susitikimų, kurių metu gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis susijusi tema. Didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Taip pat pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų konsultacijos bei dvasinis palydėjimas.

Grupes lydi psichologai, sielovadininkai bei kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Sausio 19 d. prasidėsianti grupė vyks gyvai. Daugiau informacijos apie ją čia.

Sausio 31 d. prasidėsianti grupė veiks nuotoliniu būdu. Pandemijos metu padidėjo pagalbos besikreipiančiųjų skaičius, dažnas  jų ne vilnietis. 2021 metais Išėjimo iš skyrybų krizės programa buvo adaptuota nuotoliam būdui ir jau trys tokios grupės sėkmingai baigė darbą. Prasmingi dalyvių atsiliepimai skatina tęsti nuotolines veiklas ir bent taip padėti pagalbos ieškantiems. Daugiau informacijos apie šią grupę čia.

Organizatorių informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite