2020 06 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Bernardinai.lt atsinaujino. Ką svarbu žinoti?

Bernardinai.lt komanda
„Bernardinai.lt“ 15-ojo gimtadienio akimirka. Robert Dakševič nuotrauka

Gyvename pasaulyje, kuriame per daug informacijos ir per mažai konteksto, per daug triukšmo ir per mažai įžvalgų, per daug etikečių ir per mažai pažinimo. Dienraštis Bernardinai.lt kuriamas tiems, kurie ieško aktualaus ir išliekančio, viltingo ir krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiančio turinio. Mūsų misija nesikeičia šešiolika metų, nuo pat įkūrimo, tačiau „namai“ internete keitėsi ne kartą. Laikas atsinaujinti vis daugiau žmonių mus skaitant ne tik kompiuterių, bet ir telefonų bei planšečių ekranuose. Prisitaikome prie jūsų, mieli skaitytojai, kad dienraščio turinys būtų patogiai prieinamas ir turinčiam vos kelias minutes, ir ieškančiam gilesnio praturtinimo.

Kaip ir anksčiau kasdien čia rasite keturias naujas svarbiausias temas. Rašysime apie religiją, kultūrą, visuomenę, šeimą. Kviesime ne tik skaityti, bet ir klausyti tinklalaidžių, žiūrėti videopasakojimus, nuotraukų galerijas. Atsinaujinusiame dienraštyje išlieka kasdieniai Evangelijos komentarai ir šventųjų pristatymai – jų archyvą lengvai pasieksite skiltyje „Diena su Dievu“. Afišoje ir toliau rekomenduosime renginius, leidinius, kūrinius, iniciatyvas. Išsaugojome visą ankstesnių Bernardinai.lt svetainių archyvą – atrasti senus, bet nepasenusius tekstus jums padės puikiai veikianti paieška.

Kas naujo?

 •       Visas audiovizualinis turinys – vienoje vietoje skiltyje „Mediateka“.
 •       Redakcijos ir bendradarbių tekstai – skiltyje „Iš redakcijos“.
 •       Populiariausias publikacijas atrasite tarp „Skaitomiausių“ pagrindiniame puslapyje.
 •       Vertingiausi mūsų turinio projektai – skiltyje „Ciklai“.
 •       Daugiau dėmesio autoriams, drauge kuriantiems dienraštį – susipažinkite iš arčiau, pastebėkite anksčiau jų rašytus tekstus.
 •       Atsivertę tekstą, atkreipkite dėmesį į vidutinį skaitymo laiką, kuris padės apsispręsti skaityti iškart ar vėliau.
 •       „Dienos citata“ – tai, kas įkvepia.
 •       Sugrąžinome publikacijų komentavimo funkciją – išsakykite savo nuomonę, prisijungę per feisbuką. Nepagarbūs komentarai bus šalinami.
 •       Sekite mus ne tik feisbuke, bet ir kituose socialiniuose tinkluose – jutube, instagrame, linkedine.
 •       Nepamirškite užsiprenumeruoti naujienlaiškio – kas rytą atsiųsime jums svarbiausias publikacijas.
 •       Nauja Bernardinai.lt versija jūsų išmaniuosiuose įrenginiuose – išmėginkite!

Vizualinis ir techninis svetainės atnaujinimas tapo įmanomas tik finansinės paramos dėka, kurią suteikė „Catholic Communication Campaign“ fondas, įkurtas JAV Vyskupų konferencijos, ir broliai pranciškonai. Esame dėkingi už supratimą, kad krikščioniška žiniasklaida, kaip ir bet kuri kita, turi reaguoti į kintančius skaitytojų įpročius, juos atliepti.

Už malonų bendradarbiavimą ir vizualinius bei techninius sprendimus dėkojame: dizaineriams Vytautui Volbekui, Rimgaudui Leonavičiui, Edmunui Stundžiui ir UAB „Vakarų pakrantė“, programavimo įmonei UAB „Tikslus kodas“.

Tikimės, kad svetainėje matoma reklama netrukdys jums skaityti ir prisidės prie mūsų išgyvenimo. Didelį dėmesį skiriame jos atrankai ir nuolat stebime, kad nebūtų rodomi su mūsų misija nesuderinami skelbimai.

Jei kiltų klausimų dėl naujos svetainės funkcionalumo – rašykite [email protected] Lauksime jūsų pastebėjimų, kad dienraštį skaityti būtų dar patogiau ir maloniau.