Patinka tai, ką skaitai? Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 04 01

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

„Bernardinai.lt“ tekstų konkurso 2022 laureatai

„Bernardinai.lt“ vasario 14 d. paskelbė tekstų konkursą kviesdami profesionalus ir mėgėjus rašančiuosius dalintis idėjomis ir kurti praturtinančius, provokuojančius bei išliekančius tekstus. Konkurso komisija įvertinusi tekstus skelbia nugalėtojus, o tiek laureatų, tiek kiti puikūs konkurso tekstai nuo šiandien po vieną publikuojami Bernardinuose.

Dalyviai buvo kviečiami teikti tekstus viena iš dviejų temų – „Kas tu, mano artime?“ bei „Ars oboediendi rebellandique / Menas paklusti ir menas maištauti“. Tekstai buvo vertinami atsižvelgiant į kritinį temos atskleidimą, originalumą, aktualumą, teksto rišlumą bei stilių. Dalyviai varžėsi dviejose grupėse – turintieji magistro arba aukštesnį laipsnį bei jo neturintieji, iš viso sulaukėme arti 90-ties tekstų.

Vertinant darbus ir diskutuojant apie potencialius laimėtojus, komisijai nė vienoje grupėje nepavyko išskirti vieno darbo, todėl, kaip tokiu atveju numatyta konkurso nuostatuose, kiekvienoje grupėje buvo paskirtos kelios antros vietos. „Bernardinai.lt“ tekstų konkurso laureatais tapo:

1. Turinčiųjų magistro ar aukštesnį laipsnį grupėje:

Antros vietos laimėtojas Andrius Romaška su tekstu „Suprasti, ko nesupranti, arba Kodėl bėgikas niekada nepavys vėžlio“ (Tema – „Kas tu, mano artime?“)

Antros vietos laimėtoja Aušra Gudavičiūtė su tekstu „Ar tas, kurio bijai, yra tavo artimas?“ (Tema – „Kas tu, mano artime?“)

2. Neturinčiųjų magistro laipsnio grupėje:

Antros vietos laimėtoja Evelina Zenkutė su tekstu „Nepaklusti logikai, arba Apie maišto meną“ (Tema – Ars oboediendi rebellandique)

Antros vietos laimėtojas Domas Lavrukaitis su tekstu „Lūkesčiai ir laukimas“ (Tema – Ars oboediendi rebellandique)

Visus konkurso dalyvius, ypač laureatus ir jų artimuosius bei bičiulius kviečiame į apdovanojimų renginį balandžio 6 d. 18 val. Vilniuje, Bažnytinio paveldo muziejuje.

„Bernardinai.lt“ tekstų konkurso 2022 komisiją sudarė:

Giedrė Kazlauskaitė. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka
Paulius Subačius. Bernardinai.lt nuotrauka
Giedrius Tamaševičius. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka
Liudas Jovaiša. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka
Simonas Baliukonis. Evgenios Levin / Bernardinai.lt nuotrauka

 

Sunku skaityti smulkų tekstą?

Padidink raides, spausdamas ant aA raidžių ikonėlės straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Paremk!

Paremsiu