Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 09 20

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Br. A. Peškaičio ir K. Simanausko kūrybos vakaras ir knygos pristatymas

K. Simanausko nuotrauka

Spalio 21 d. 17:30 val. Vilniaus apskr. Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje (Trakų g. 10) Vilniuje, vyks br. Arūno Peškaičio ir Kazio Simanausko kūrybos vakaras PAMATYMAI ir knygos pristatymas. Tai jau trečia šių autorių knyga.

Renginyje dalyvauja autoriai br. Arūnas Peškaitis ir Kazys Simanauskas, pianistas Artūras Anusauskas, dainų autorius ir atlikėjas Vygantas Kazlauskas, aktorė Virginija Kochanskytė, solistė (mecosopranas) Judita Leitaitė, aktorė Svetlana Šulc, „Žaros“ leidyklos vadovė Ramutė Žandarienė.

Brolio Arūno ir gerbiamo Kazio knyga „Pamatymai“ – man, kaip skaitytojui, pasirodė gili ir nuoširdi tiek savo puikiomis nuotraukomis, tiek poezijos posmais, kuriuose dera paprastumas, aiškumas ir beribis vidinės tiesos ieškojimas – ir pagaliau vidinės ramybės atradimas. Tai eilės apie vienatvę, meilę ir ieškojimas artimos širdies plakimo. Eilės ir nuotraukos prisibeldžia iki manęs ir labai nuoširdžiai tikiu, kad prisibels ir iki kitų skaitytojų.

Kostas Smoriginas

Renginys nemokamas. Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama.

Organizatorių informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite