2020 09 03

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

2 min

Broliai pranciškonai kviečia moksleivius ir mokytojus į „Vilties bėgimą“

Clem Onojeghou/Unsplash.com nuotr.

Broliai pranciškonai kreipiasi į Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenes: vadovus, mokytojus ir moksleivius, kviesdami skirti dėmesio, jėgų ir laiko, kuriant ir tęsiant paramos ir solidarumo tradiciją Vilties mieste – Klaipėdoje!

Kas? – Visų Lietuvos mokyklų klasės.

Kur? – Kiekviena klasė savo mokykloje.

Kada? – Nuo rugsėjo 6 dienos – iki spalio 4 dienos savarankiškai pasirenkant suderintą su mokyklos administracija tinkamą fizinio lavinimo pamokos laiką.

Kaip? – Mokyklos vienos klasės komandos mokiniai bus apdovanojami „Vilties bėgimo“ prizais:

Mokyklos vienos klasės mokinių, dalyvaujančių 3 km, 5 km, 10 km rungtyse dalyvio paketą sudaro:

• „Vilties bėgimas“ padėkos raštas (gauna visi dalyviai)
• I-II-III vietas užėmusios komandos gauna atminimo prizus.

Specialus prizas – Nike sportiniai bateliai vienai nugalėtojų klasei, užėmusiai pirmąją vietą. Sąlygos: sportinius batelius pretenduoja gauti 1 (vienos) klasės mokiniai ir klasę subūrę du suaugusieji, atitikę šiuos kriterijus:

1. 1-12 klasių mokinių klasė, sudaryta iš vienos klasės mokinių;
2. Klasės mokinai, subūrę savo komandą, kurią gali sudaryti visi norintieji – mokinių tėvai, broliai, seserys, draugai ir kt.
3. Komanda, turinti savo pavadinimą, šūkį;
4. Komanda, surinkusi gausiausią „Vilties bėgimo“ dalyvių skaičių. Komandos sąrašas (klasės mokiniai ir kiti komandos nariai) pateikiamas iki 2020 m. rugsėjo 30 d. imtinai el. paštu: [email protected]).
5. Klasės mokiniai būtinai turi užsiregistruoti ir bėgti 3 km, 5 km, 10 km distancijas.
6. Kiti klasės mokinių komandos nariai gali bėgti šias pasirinktas 0,750 km, 3 km, 5 km, 10 km, 21,098 km, 42,195 km distancijas.
7. Pateikti motyvuojančią klasės nuotrauką, susijusią su bėgimu, iki 2020 m. rugsėjo 25 d. el. paštu: [email protected] Nuotrauką organizatoriai įdės į „Vilties bėgimo“ feisbuko puslapį, kur bus renkami „Like“ paspaudimai.
8. Klasių ir kiti komandų dalyviai savo rezultatus gali matuoti laikmačiais ar pasirinkta programėle ir suvesti rezultatus į anketą
arba siųsdami bendrą visos klasės lentelę (excel formatu) su vaikų vardais, pavardėmis, gimimo data, mokyklos pavadinimu, klase, ir pasirinktos distancijos laiku, taip pat pridedant šalį, miestą, klasės / komandos pavadinimą ir šūkį iki 2020 spalio 4 d. 24 val.
9. Mokinių laimėtojų komanda turi atitikti 1–8 punktuose nustatytus kriterijus. Surinkus vienodą komandos narių skaičių, laimės ta komanda, kuri surinks daugiausia „Like“ savo komandos nuotraukos paspaudimų „Vilties bėgimo“ feisbuko puslapyje.
10. Nugalėtojų komanda bus paskelbta vėliausiai iki 2020 m. lapkričio 1 d.

Renginio metu gauta parama bus skirta paremti pirmąjį Lietuvoje sensorinį fitoterapijos sodą, kuriamą pagal botaniko kunigo pranciškono Jurgio Ambrozijaus  Pabrėžos (1771–1849) rekomendacijas. Sodas skirtas turintiems ypatingų poreikių vaikams ir suaugusiesiems. Onkologiniai ligoniai, vaikai ir senjorai galės prisiliesti prie to, kas gyva, kvepia, auga ir puošia.

Kodėl? – Nes Viltis stipresnė! Vilties bėgimo trasoje auginkime meilės ir solidarumo santykį su Kūrėju, artimu ir kūrinija. Palaikykime tuos, kuriems reikia Jūsų paramos – onkologinius ligonius, specialiuosius poreikius turinčius ypatingus vaikus.

Klasė nugalėtoja gaus NIKE bėgimo batelius, visi bėgime dalyvavusieji gaus padėką ir unikalų „Vilties bėgimas“ medalį!

Ypatingu laiku renkamės ypatingus ir saugius renginio organizavimo būdus! Linkime visoms Lietuvos švietimo įstaigų bendruomenėms išlikti atidiems, kantriems ir supratingiems, saugoti vieni kitus!

Mūsų misija

Kurti krikščionišką pasaulėžiūrą atskleidžiantį, aktualų, viltingą ir išliekantį turinį.

Prisidėkite skirdami paramą.