2022 02 28

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Dailės terapija nėščiosioms ir mažamečių mamoms, patiriančioms nerimą

Unsplash.com nuotrauka

Visas besilaukiančias ar esančias su mažais vaikais kviečiame į nemokamą terapinį užsiėmimą su dailės terapijos praktike Monika Tekutiene, kurio tikslas išveikti nerimą ir baimę, atrasti vidinių resursų išbūti su sunkiai kontroliuojamomis emocijomis, kūno pojūčiais.

REIKALINGOS PRIEMONĖS: A3 ir didesnio formato storesni popieriaus lapai (rekomenduojame naudoti vyniojamą popierių, pavyzdžiui, tapetą); piešimo priemonės: labiausiai tinka dažai, ypač akriliniai, akvarelė, guašas, kreidelės, spalvoti pieštukai, flomasteriai. Sąsiuvinis/užrašinė ir rašymo priemonė. Rami vieta prie kompiuterio valandą, kurią galėsite skirti sau ir savo resursų atstatymui.

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien

Užsiėmimas vyks per Zoom platformą pirmadienį, vasario 28d., 19.00 val., tad galite jungtis kur bebūtumėte. Norinčias prašome registruotis parašant el. laišką [email protected]

Po registracijos gausite patvirtinimą el. paštu bei Zoom nuorodą su prisijungimu į užsiėmimą. Jeigu kyla papildomų klausimų, drąsiai teiraukitės siųsdami feisbuko žinutę, el. laišką paštu [email protected] arba skambinkite tel. +370 600 35574).

Organizatorių informacija