Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2022 02 28

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Dailės terapija nėščiosioms ir mažamečių mamoms, patiriančioms nerimą

Unsplash.com nuotrauka

Visas besilaukiančias ar esančias su mažais vaikais kviečiame į nemokamą terapinį užsiėmimą su dailės terapijos praktike Monika Tekutiene, kurio tikslas išveikti nerimą ir baimę, atrasti vidinių resursų išbūti su sunkiai kontroliuojamomis emocijomis, kūno pojūčiais.

REIKALINGOS PRIEMONĖS: A3 ir didesnio formato storesni popieriaus lapai (rekomenduojame naudoti vyniojamą popierių, pavyzdžiui, tapetą); piešimo priemonės: labiausiai tinka dažai, ypač akriliniai, akvarelė, guašas, kreidelės, spalvoti pieštukai, flomasteriai. Sąsiuvinis/užrašinė ir rašymo priemonė. Rami vieta prie kompiuterio valandą, kurią galėsite skirti sau ir savo resursų atstatymui.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Užsiėmimas vyks per Zoom platformą pirmadienį, vasario 28d., 19.00 val., tad galite jungtis kur bebūtumėte. Norinčias prašome registruotis parašant el. laišką [email protected]

Po registracijos gausite patvirtinimą el. paštu bei Zoom nuorodą su prisijungimu į užsiėmimą. Jeigu kyla papildomų klausimų, drąsiai teiraukitės siųsdami feisbuko žinutę, el. laišką paštu [email protected] arba skambinkite tel. +370 600 35574).

Organizatorių informacija

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite