Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 05 27

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Didžiausias mokslo populiarinimo festivalis Lietuvoje mini 20 metų jubiliejų

Mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ plakatas

Birželio birželio 1–9 d. vyks jubiliejinis – dvidešimtasis – mokslo populiarinimo festivalis jaunimui „Erdvėlaivis Žemė“. Jo metu kviečiama į daugiau nei 360 mokslo populiarinimo renginių dvidešimtyje Lietuvos miestų. Kai kuriuose renginiuose yra galimybė dalyvauti nuotoliniu būdu.

Kuriant didžiausio mokslo populiarinimo renginio programą Lietuvoje dalyvauja šimtai mokslininkų, doktorantų, studentų ir net gimnazistų. Organizatorių siekis – prisidėti prie kuo platesnio įvairių mokslo sričių temų populiarinimo. Norima, kad jaunieji lankytojai ne tik sužinotų apie naujausias mokslo ir technologijų tendencijas, bet ir patys galėtų tas technologijas išbandyti, įgytų žinių, suprastų kūrybiškumo svarbą ir pasiruoštų nenuspėjamai ateičiai.

Festivalio programoje – Kauno technologijos universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Kauno kolegijos, Vilniaus universiteto, Vilniaus Gedimino technikos universiteto, Klaipėdos universiteto, Vilniaus kolegijos, Vytauto Didžiojo universiteto, „Thermo Fisher“, Energetikos ir technikos muziejaus atstovų rengiamos paskaitos ir kt.

Registracija į festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginius – čia.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite