2021 10 26

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Dosnumas yra gražus. Kvietimas į paramos koncertą

„Bernardinai.lt“ paramos koncerto plakatas

Interneto dienraštis „Bernardinai.lt“ ir Vilniaus arkivyskupijos „Caritas“ kviečia praleisti ypatingą vakarą Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje ir dosniai dalintis šia patirtimi su kitais.

Spalio 28 d. vyks „Bernardinai.lt“ paramos koncertas „Gražu ir nuostabu yra…“ 

Įsigykite bilietus ne tik sau, nes taip galite padaryti iš karto du gerus darbus – paremti interneto dienraštį ir padovanoti bilietą į koncertą Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ globojamiems žmonėms.

Kaip tai padaryti?

  • Pirkite bilietą sau ir kitiems internetinėje platformoje „Kakava.lt“ (nuoroda paspaudus čia). Bilietus galite dovanoti, net jei patys negalėsite atvykti į koncertą.
  • Dovanojamus bilietus atsiųskite el. paštu administracija@bernardinai.lt, laišką pavadindami „Dovanoju bilietus“. Mes pasirūpinsime, kad juos gautų Vilniaus arkivyskupijos „Carito“ globojami žmonės. 
  • Atvykite į koncertą spalio 28 d. 19:00 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčioje ir mėgaukitės ypatingu vakaru.

J. S. Bacho ir K. F. E.Bacho, G. Puccinio, B. Dvariono, G. Bizet ir kitų autorių kūrinius atliks VDU kamerinis orkestras, dir. Vytautas Lukočius, Paulius Grigonis (vargonai), Gabija Maknavičiūtė-Janavičienė (fortepijonas), Ieva Barbora Juozapaitytė (sopranas), Vaidas Vyšniauskas (tenoras), Jonas Sakalauskas (baritonas), Girmantė Vaitkutė (vokalas), Birutė Asevičiūtė (fortepijonas), Andrej Polevikov (fortepijonas).

Per tylą, per garsą, per žmogaus kūrybą grįžtame į save, priartėjame prie kito, prisiliečiame prie Kūrėjo. Ištikus šiam slėpiniui, iš širdies gelmių išsiveržia: „Gražu ir nuostabu yra…“

Norime, kad šis koncertas būtų saugus renginys, todėl įėjimas tik su galimybių pasu bei veido kaukėmis.

Data: 2021 10 28
Vieta – Vilniaus Šv. Jonų bažnyčia
Koncerto pradžia – 19:00 val.
Koncerto trukmė – 60 min.
Durys atidaromos 18:00 val.

Daugiau apie koncertą: https://www.bernardinai.lt/paramos-koncertas-grazu-ir-nuostabu-yra/
Bilietai: https://kakava.lt/renginys/grazu-ir-nuostabu-yra-bernardinai-lt-paramos-koncertas/2026/4884
Facebook renginys: https://www.facebook.com/events/1000886480747157

Kviečiame remti Bernardinai.lt

Jei mus skaitote, žiūrite ar klausotės, galite prisidėti ir prie mūsų gyvavimo, taip tapdami misijos įgyvendinimo partneriais.

Taip, paremsiu