Tapkite mūsų partneriais, padėkite išlaikyti visiems prieinamą, nemokamą ir kokybišką žiniasklaidą. Paremti
Paremkite ir tapkite mūsų partneriais.

2022 03 15

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Dvasinės pratybos „Štai dabar palankus metas…“

Kada, jei ne dabar verta į gyvenimą įsileisti galimybes, kurių anksčiau nepastebėjote?

Žmogus atpažinęs, kad išorinio gyvenimo pokyčiai susiję su vidinių nuostatų keitimu, įminė šio gyvenimo mįslę. Suteikite sau galimybę sudėti vidiniame gyvenime teisingus orientyrus, kad išoriniame nereikėtų klaidžioti, kad greičiau ir sklandžiau galėtumėte pasiekti savo tikslų.

Penkios išskirtinės savaitės, kurių metu tyrinėsite savo širdies nuostatas, padės išeiti iš to užburto rato, kuris neleidžia patirti „daugiau“ gyvenimo. Kviečiame atsiverti Kūrėjo ištikimajai meilei, kad Velykų rytą „mūsų džiaugsmui nieko netrūktų…“, kaip buvo pažadėta Evangelijoje pagal Joną (Jn 15, 11).

Rekolekcijų medžiaga parengta naudojantis kun. Josepho Tetlow SJ nuorodomis, išlaikant šv. Ignaco Dvasinių pratybų struktūrą.

Maldai naudosime Šventojo Rašto tekstus, dienos temą atitinkantį dvasinį skaitymą – meditacijas.

Rekolekcijų eiga: dalyvaujantieji kiekvieną savaitę jiems patogiu metu galės prisijungti prie Gyvenimo ir tikėjimo instituto Moodle aplinkos. Joje ras medžiagą savaitės maldai, su kuria bus kviečiami kiekvieną dieną asmeniškai melstis meditacine malda.

Kartą per savaitę nuotoliniu būdu (antradienių vakarais 18.30–20.00 val.) naudojantis Zoom pagalba bus galimybė išklausyti konferencinę medžiagą, susitikti su kitais rekolekcijų dalyviais ir pasidalinti maldos įžvalgomis.

Kartą per savaitę dalyvis susitinka asmeniniam dvasiniam pokalbiui nuotoliniu būdu. Dvasinių pratybų trukmė – 5 savaitės.

Nuotoliniai susitikimai vyks kovo 22, 29, ir balandžio 5, 12, 19 d. 18.30 – 20.00 val. per Zoom platformą.

Dalyvio įnašas: 68 Eur. Išankstinė registracija būtina.

Susitikimus moderuoja ir asmeninius dvasinius pokalbius veda: Virginija Malinauskienė, Valda Šadzevičiūtė, s. Bernadeta Mališkaitė SJE.

Gyvenimo ir tikėjimo instituto informacija

Įdomu? Prenumeruokite naujienlaiškį ir skaitykite mus kasdien