Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2023 01 04

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

3 min.

Džiaugtis sveikais ir žvilgančiais plaukais – 5 būdai iš „Biofitus“

Depositphotos.com nuotrauka

Plaukai yra labai svarbūs mūsų išvaizdai. Ir visai nesvarbu, turite ilgas kasas ar valiūkišką trumpų plaukų kirpimą – sveiki ir žvilgantys plaukai visada yra tarsi papuošalas.

„Biofitus“ maisto papildų vadovas atskleidė, kad vitaminai plaukams sulaukia itin didelio susidomėjimo. Vis dėlto jis ragina nepamiršti ir kitų kasdienių įpročių, kurie padeda užtikrinti plaukų grožį ir sveikatą. Aptarkime, kas yra svarbiausia, norint džiaugtis sveikais plaukais.

Tinkamos plaukų priežiūros svarba

Plaukams kasdien tenka susidurti su daugybe neigiamų aplinkos veiksnių, tačiau tiesa ta, kad kartais neigiamą poveikį savo plaukams darome mes patys. Svarbu pasirinkti plaukų tipą atitinkančias plaukų priežiūros priemones, vengti formavimo karščiu ir nepersistengti naudojant įvairias priemones. Prioritetą teikite toms plaukų priežiūros priemonėms, kurios veikia švelniai, o sudėtyje turi natūralių augalinių ingredientų. Jei pastebite, kad kuri nors priemonė dirgina galvos odą, daugiau jos nenaudokite.

Reguliariai trinkite plaukus ir visada pasirūpinkite jų švara, pašalinkite formavimo priemonių likučius. Taip pat rekomenduojama kartą per mėnesį atlikti galvos odos šveitimo procedūrą – tai galite padaryti namuose arba grožio salone. Šveitimo metu pašalinami nešvarumai, skatinama kraujotaka.

Depositphotos.com nuotrauka

Plaukams reikalingas tinkamas maitinimas

Plaukai nuolat auga ir atsinaujina, o šiems procesams yra reikalingos įvairios maistinės medžiagos. Deja, su maistu dažnai jų gauname nepakankamai, todėl rekomenduojama papildyti savo racioną maisto papildais. Bene svarbiausias elementas plaukams yra biotinas, įtraukiamas į daugelio plaukams skirtų vitaminų kompleksų sudėtį. Biotinas padeda palaikyti normalią plaukų būklę. Jį rasite ir „Biofitus“ asortimente, tačiau atkreipkite dėmesį, kad „Biofitus“ siūlo itin kokybišką ir stiprią biotino dozę – 10 000 mcg biotino dozė kasdien. Galbūt dėl to „Biofitus“ biotinas jau daug metų yra itin pamėgtas ir perkamas lietuvių.

Taip pat naudingi ir įvairių vitaminų kompleksai, kuriuose yra įvairių veikliųjų medžiagų. Pavyzdžiui, „Biofitus“ asortimente plaukams siūlomas 12 veikliųjų medžiagų kompleksas. Viena jų yra biotinas, taip pat yra įvairių vitaminų ir mikroelementų. Tai maisto papildas, skirtas plaukams, tačiau naudingas visam organizmui.

Nepamirškite šukuotis!

Visų pirma pasirinkite tinkamas šukas ar šepetį. Šereliai neturėtų būti aštrūs, nes plaukų folikulus ir galvos odą galima lengvai pažeisti. Pasirinkite plaukų šepetį pagal savo plaukų tipą ir naudokite jį ryte bei vakare. Šepečiu iššukuokite plaukus ir pamasažuokite galvos odą – tai paskatins kraujotaką ir geriau aprūpins plaukų šaknis deguonimi ir maistinėmis medžiagomis. Svarbiausia nepersistengti ir visada elgtis švelniai. Taip pat galvos odos masažą galite atlikti ir pirštų galiukais, tačiau niekada to nedarykite nagais!

Jei norite ilgų plaukų, kirpkite galiukus

Norint užauginti ilgas kasas, dažnai vengiama vizito pas kirpėją. Ir visai be reikalo: ilgai nekirpti plaukų galiukai skilinėja, šakojasi, tad plaukai ima veltis, ir daugiau jų išpešama. Retas plaukų kirpimas yra itin žalingas ir gali labai pakenkti ne tik bendrai plaukų išvaizdai, bet ir jų sveikatai. Reguliariai pakerpant galiukus, plaukai augs sveiki ir stiprūs, nesivels ir nesišiauš. Nors dažnesnis galiukų kirpimas tiesiogiai nepagreitina plaukų augimo, kai plaukai mažiau velsis ir bus rečiau pešami, atrodys, kad jie ilgėja greičiau.

Gerkite daugiau vandens

Vandens svarba mūsų racione dažnai akcentuojama tiek mitybai, tiek sveikatai. Tačiau reikėtų nepamiršti, kad vanduo yra itin svarbus ir mūsų grožiui – drėgmės reikia ir odai, ir nagams, žinoma, ir plaukams. Jei pastebėjote, kad plaukai tapo sausesni, dažniau elektrinasi, pučiasi, pirmiausia susimąstykite, ar tikrai geriate pakankamai vandens. Drėgmės dažnai stinga visokiems plaukams, tačiau įvairios priežiūros priemonės ar papildai šią problemą gali pašalinti tik laikinai, o štai pakankamai vandens turite vartoti kiekvieną dieną.

Maisto papildas neturėtų būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. Svarbu įvairi ir subalansuota mityba bei sveikas gyvenimo būdas.

„Biofitus“ informacija

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite