Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Norite prisidėti prie pokyčių? Nepamirškite -> Paremti
Atsinaujiname. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų. Bet galite paremti.

2021 04 09

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Emocinė sveikata: MO pokalbiai

Ryčio Šeškaičio nuotrauka

MO muziejus jungiasi prie tarptautinės lėtojo meno dienos (International Slow Art Day) drauge su kitais užsienio muziejais ir kviečia į 4 nemokamus virtualius MO edukatorių vedamus užsiėmimus – MO pokalbius!

Lėtojo meno dienos (Slow Art Day) pagrindinė idėja yra kiekvieno galimybė mėgautis menu be jokių išankstinių žinių ar nurodymų, kur žiūrėti ir ką pamatyti. MO pokalbiai – lyg žvelgimas į gyvenimą per meno prizmę. Jūsų laukia atviros diskusijos be jokio išankstinio pasiruošimo, be jokių reikalavimų ar žinių apie meną.

Kiekvienoje MO pokalbių sesijoje pristatysime po vieną MO kolekcijos kūrinį. MO edukatorės padės jums jį geriau pažinti taikydamos MO muziejaus edukacijose populiarų vizualinio mastymo metodą. Jis padės jums kitaip pažvelgti į kūrinius. Taip pat turėsite puikią galimybę išvystyti asmeninį ryšį su menu ir įgyti gilesnį suvokimą, kaip menas gali tapti aktualus jūsų gyvenime.

MO muziejaus šūkis skelbia „Turėk savo nuomonę“. Šie užsiėmimai yra puiki erdvė ja pasidalinti! Mes kiekvienas paveikslus matome skirtingai. O drauge apie tai diskutuodami galime atrasti naujų požiūrio taškų ir kitokių interpretacijų.

Tarptautinės lėtojo meno dienos proga kviečiame į kelis užsiėmimus:  

  • 10 val. MO pokalbiai drauge su Karen Vanhercke (anglų kalba)
  • 12 val. MO pokalbiai drauge su Simona Košinskaite (lietuvių kalba)
  • 14 val. MO pokalbiai drauge su Irina Leto (rusų kalba)
  • 16 val. MO pokalbiai drauge su Justina Kaminskaite (lietuvių kalba)

Kviečiame registruotis pasirenkant tinkamą laiką.

MO pokalbiai truks 1 val. ir vyks Zoom platformoje. Visiems užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųstos prisijungimo nuorodas likus ne mažiau nei 1 val. iki užsiėmimo.

Atsinaujiname

Vykdome technologijų atnaujinimo darbus. Atsiprašome dėl galimų sutrikimų.

Norite prisidėti prie pokyčių?

Paremkite