Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2020 11 13

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Eseistikos konkursas „Laisvės vaikai apie laisvę“

Irmanto Gelūno / Baltijos fotografijos linijos nuotrauka

2021 metų sausio 13-ąją minėsime jau trisdešimtąjį apgintos Lietuvos laisvės jubiliejų. Per kelis dešimtmečius Lietuvoje užaugo naujoji laisvės karta.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centras kartu su interneto dienraščiu „Bernardinai.lt“ ir leidykla „Vaga“ kviečia moksleivius į eseistikos konkursą „Laisvės vaikai apie laisvę“.

Ką jums reiškia būti laisviems? Ko iš Laisvės gynėjų privalome pasimokyti? Su kokiais iššūkiais susiduriame siekdami išreikšti savo laisvę?

Kviečiame savo mintimis pasidalyti 10–12 klasių moksleivius.

Esė apimtis – iki 1000 žodžių.

Darbą atsiųskite el. paštu [email protected] Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, mokyklą ir klasę. Jeigu konkursui ruoštis padėjo mokytojas, nurodykite ir jo vardą bei pavardę.

Jūsų darbų lauksime iki gruodžio 20 dienos.

Sausio 6 dieną nugalėtojų sąrašas bus paskelbtas Nacionalinės bibliotekos interneto svetainėje ir interneto dienraštyje „Bernardinai.lt“.

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Darbus vertins komisija: Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Valstybingumo centro vadovas Matas Baltrukevičius, rašytojas, režisierius Vytautas V. Landsbergis, „Vagos“ leidyklos vyriausioji redaktorė Agnė Puzauskaitė, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Lituanistikos skyriaus vyresnioji metodininkė-tyrėja Silvija Stankevičiūtė ir „Bernardinai.lt“ visuomenės temų redaktorė Kristina Tamelytė.

Pagrindinis prizas – geriausi darbai bus publikuojami interneto dienraštyje „Bernardinai.lt“. Jie bus skelbiami iki sausio 13 dienos.

Konkurso nugalėtojai taip pat bus apdovanoti Nacionalinės bibliotekos ir „Vagos“ leidyklos įsteigtais prizais.

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu