2020 09 10

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Išėjimo iš skyrybų krizės grupė suaugusiems

Išėjimo iš skyrybų krizės grupė suaugusiems skirta įvairaus amžiaus vyrams ir moterims, patyrusiems skyrybas ir išgyvenantiems santuokos griūties sukeltą krizę ar tebejaučiantiems psichologinius, emocinius ir socialinius skyrybų padarinius.

Programą parengė „Bendrakeleivių“ įkūrėjai: psichologė dr. Rasa Bieliauskaitė, ilgametė grupių palydėtoja ir knygos „Įskaudinta meilė. Skyrybos: išgyventi ir kilti“ sudarytoja Elvyra Kučinskaitė, kunigas Antanas Saulaitis SJ.

Kiekvieno susitikimo metu gvildenama vis kita grupei aktuali su skyrybomis susijusi tema. Didžiausias dėmesys skiriamas dalyvių pasisakymams – kiekvienas turi galimybę dalintis savo patirtimi ir sulaukti profesionalios specialistų pagalbos. Taip pat pagal poreikius siūlomos asmeninės psichologų konsultacijos bei dvasinis palydėjimas.

Grupės vadovai garantuoja konfidencialumą, jo laikytis už grupės ribų yra skatinami ir lankantieji grupes.

„Nereikia smerkti ar bausti, priekaištauti ar nubraukti, o kaip tik atleisti ir gydyti – nuo dabar, nuo to, koks žmogus ar žmonės yra: pradėdamas nuo šiandien ir dabar bendrauti su žmogumi, kurio kuprinė (arba širdis) pilna akmenų, Dievas nesiknisinėja po praeitį, o žiūri pirmyn – kaip gelbėti kiekvieną ir visus“, – sako Tėvas Antanas Saulaitis SJ.

Informacija ir registracija:

Grupės pradžia: 2020 m. rugsėjo 14 d.
Programos trukmė: 15 kassavaitinių užsiėmimų.
Savaitės diena: pirmadienis.
Laikas: 18:15.
Užsiėmimo trukmė: 2 val.
Adresas: ŠASC „Bendrakeleiviai“, Didžioji g. 34, Vilnius. Iškilus karantino būtinybei, grupės susitikimai bus perkelti į vėlesnį laiką.
Grupės vadovės: Daiva Beliūnienė ir Radvilė Šumilė, pagal poreikį – kunigas.

Dalyvio įnašas: 195 Eur.

Registracija

Šeimos ir asmens saviugdos centro „Bendrakeleiviai“ informacija

Prisidėk prie išlikimo!

Jei „Bernardinai.lt“ norite skaityti ir rudenį, paremkite jau dabar.