Sunku skaityti? Padidink tekstą, spausdamas ant aA raidžių straipsnio pradžioje. Perskaitei lengviau? Nepamiršk -> Paremti
Neįskaitai? Spausk teksto didinimo mygtuką. Paremk. Ačiū!

2022 02 09

bernardinai.lt

Vidutinis skaitymo laikas:

< 1 min.

Išlikti jautriems Dievo balsui bei ištikimiems savo pašaukimui: Jaunimo sielovados forumas Vilniuje

Kovo mėn. 4–5 dienomis Vilniuje vyks vienuoliktas Jaunimo sielovados forumas, skirtas visiems jaunimo sielovados bendradarbiams. Dalyvauti kviečiami su jaunimu dirbantys parapijų, bendruomenių ir organizacijų atstovai, įvairių disciplinų mokytojai; jaunimo lyderiai; jaunimu besidomintys asmenys.

Jaunimo sielovados forume siekiama aptarti darbo su jaunimu patirtį bei žvelgti į perspektyvas. Kartu su skirtingais lektoriais analizuojamos jaunimo sielovados tendencijos bei aktualijos, ieškomi nauji veikimo būdai. Forumas taip pat yra padėka Bažnyčios vardu dirbantiems su jaunimu, pastiprinimas tolesnei tarnystei.

Jaunimo sielovados forumo programa

Šių metų jaunimo sielovados forumo pagrindiniai pranešėjai: br. Pijus Eglinas OP ir br. Mišelis iš Tiberiados bendruomenės. Programoje taip pat numatytos šventos Mišios, minint Lietuvos globėjo šv. Kazimiero iškilmę, bei vakaro koncertas. Šeštadienio programoje – maldos rytas ir net 18 skirtingų teminių konferencijų.

Į renginį asmeniškai kviečia ir Telšių bei Lietuvos jaunimo vyskupas Algirdas Jurevičius: „Jaunimo sielovados forumas – tai puiki galimybė sutikti įdomių žmonių, pasidalinti patirtimi ir išgyventi iš bendrystės kylantį džiaugsmą. Nieko nėra prasmingiau, kaip dalintis tikėjimu ir būti kitų liudijimo sustiprintiems.“

Norite nepraleisti svarbiausių naujienų? Prenumeruokite naujienlaiškį:

Detalesnę programą bei registracijos formą galite rasti čia. Registracija vyksta iki vasario 20 d. 17 val.

Jeigu COVID-19 pandemijos valdymo priemonės neleis susitikti gyvai – Jaunimo sielovados forumas įvyks nuotoliniu būdu.

Lietuvos jaunimo pastoracijos centro informacija

Patinka tai, ką skaitai?

Pasidalink su kitais naudodamasis patogiais mygtukais straipsnio pradžioje. Ir nepamiršk paremti!

Paremsiu